מועדון לקוחות

הרשמה לאתר שוקבוק מזכה את הלקוח בהצטרפות אוטומטית למועדון הלקוחות של שוקבוק. החברים במועדון נהנים מהטבות שונות כמו מבצעים ייחודיים, הנחות וקבלת שוברים עם הקניה. בנוסף, בכל קניה צובר הלקוח נקודות צבירה (״נקושוק״) שאותן יוכל להמיר בכל עת לסכום כספי שיזוכה בקניה עתידית לפי בחירתו.

חברות במועדון מתחלקת לשלושה סוגים:

  • "חבר מועדון" – חבר מועדון הלקוחות, במעמד הבסיס.
  • "חבר מועדון זהב" – חבר מתמיד שצבר סכום קניה מעל 10,000 ש״ח, במהלך תקופה של 12 חודשים רצופים הקודמים למועד בדיקת הזכאות.
  • "חבר מועדון פלטינה" – חבר זהב שצבר סכום קניה מעל 20,000 ש״ח, במהלך תקופה של 12 חודשים רצופים הקודמים למועד בדיקת הזכאות.

צבירת הנקושוק מתבצעת לפי יחס קניה כך שבכל קניה אתה הלקוח מזוכה בצורה אוטומטית בנקושוק חדשות.

  • "חבר מועדון" – נקושוק אחד על כל קניה של 50 ש״ח.
  • "חבר מועדון זהב" – נקושוק אחד על כל קניה של 45 ש״ח.
  • "חבר מועדון פלטינה" – נקושוק אחד על כל קניה של 40 ש״ח.

הלקוח יכול לבדוק ולפדות את הנקושוק שברשותו בכל עת. כדי לעשות זאת יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות בטלפון 1-700-555704. לאחר יצירת הזיכוי ישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך קוד בעל 25 תווים אותו תידרש להכניס במעמד הקופה. קוד הזיכוי הינו אישי ואינו ניתן להעברה ויכול לשמש רק את הלקוח שהנפיק אותו לקניות הבאות באתר.

אם תרצה, תוכל ליצור קוד זיכוי מתנה באותו האופן אם במעמד יצירת הזיכוי תציין שברצונך להפיק ״קוד מתנה״. במקרה כזה ישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שציינת קוד אחר בעל 25 תווים אותו תוכל להעביר ללקוח אחר לשימוש עתידי. השימוש בקוד מתנה מקנה לך את האפשרות להעביר במתנה זיכוי כספי על חשבון הנקושוק שברשותך.

שים לב, לחברת שוקבוק אין דרך לעקוב אחר קוד מתנה, לכן יצירת זיכוי מתנה והעברתו לצד שלישי הינה באחריות הלקוח בלבד. חברת שוקבוק תנקה את מספר הנקושוק באופן מיידי ולא יהיה ניתן להחזיר את הנקושוק שבזיכוי ללקוח בכל צורה שהיא.