בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

עוזי תשובה-"עלעלים רעננים"

עלעלים רעננים הוא משק חקלאי המתמחה בגידול עלי מיקרו ועשבי תיבול בשיטות גידול מתקדמות וייחודיות פרי ניסיון מצטבר ופיתוח של שנים רבות.

עלי המיקרו הינם נבטים של צמחי תבלין ומאכל שכולנו מכירים ואוהבים הנקצרים מספר ימים מועט מרגע נביטתם מה שמאפשר מיקסום הערכים התזונתיים.

עלי המיקרו מוגדרים כ"סופר פוד" בעל ריכוזים גבוהים במיוחד של חומרים מזינים החיוניים לבריאות.

עלי המיקרו שלנו עשירים בוויטמינים, מינרלים וחומרים נוגדי חמצון. מחקרים עדכניים הוכיחו כי נבטי הברוקולי מכילים עד פי 30 יותר חומרים נוגדי חמצון לעומת תפרחת ברוקולי בוגר ( 10 גרם נבטי ברוקולי שווים בערכם התזונתי ל 300 גרם תפרחת בוגרת).

שילוב עלי המיקרו בתזונה היום יומית מדגיש טעמים, מוסיף בריאות ויהפוך כל מנה למנת "גורמה" .אנחנו בעלעלים רעננים מגדלים מגוון רחב של כ-40 סוגים שונים של נבטי מיקרו כגון: בזיליקום, אפונה, חמנייה, חרדל ועוד אשר ירעננו לכם כל סלט. ברוקולי, קייל ומגוון חמציצים יוסיפו בריאות לכל שייק. כוסברה, טימין וצנונית ישדרגו כל כריך.על מנת להבטיח תוצרת רעננה ואיכותית עם חיי מדף ארוכים אנחנו עושים שימוש בשיטות גידול חדשניות העומדות בתקנים בסטנדרטים המחמירים ביותר, חלק גדול מתוצרתנו מיועד ליצוא, ובחותמת כשרות מהדרין של הרבנות ירושלים.עלעלים רעננים הינה שותפות בין קיבוץ רמת הכובש לעוזי תשובה, חקלאי ממשפחה שורשית חקלאית ממושב עולש שבעמק חפר..

המוצרים שלי

מגוון נבטים ועלי מיקרו | באק-צ'וי | סלט בריאות | נבטוטים

רוצים לשאול אותי משהו?