לקוחות יקרים,

במהלך השבועות האחרונים ערכנו סקר מקיף על טיב השירות שאנו מספקים. למדנו רבות מהתגובות הרבות שקיבלנו. מטרתנו היא ללמוד ולהשתפר בכל היבטי השירות שלנו על מנת שנוכל להעניק לכם חוויה טובה, איכותית וטרייה ככל האפשר.

אנחנו מודים לכל מי שטרח וענה, וגאים להביא בפניכם כמה שיפורים ותוספות – כאלה שכבר הכנסנו, כאלה שאנו מכניסים בימים אלו וכאלה שנכניס בעתיד הקרוב.

 

מוצרים חדשים:

כרובית, גויאבה, עשב חיטה, דלעת ערמונים, עשבי תבלין חדשים (עירית שומית, מיורם, לובץ ועוד), תרד טורקי, עגבניות מגי, אפונת שלג, חסה סלבונה (בקרוב), נבטים סינים… הם רק חלק מהמוצרים שנוספו לשוקבוק בעקבות בקשות שלכם.

אנחנו פתוחים לכל רעיון והצעה, ושמחים תמיד להרחיב את ההיצע. בימים אלו אנו נערכים לפתיחת מחלקה למוצרים אורגניים ומחלקה למוצרים יבשים כמו עדשים ושאר קטניות.

מעבר למוצרים אלו, עלו בקשות שנספק פירות וירקות שאינם בעונת הגידול שלהם. שוקבוק מספקת מוצרים טריים, שנקטפים במיוחד עבור לקוחותינו, ישר מהשדה לשולחן שלכם. מוצרים כמו אפרקים, נקטרינות ומשמש ניתן להשיג כיום רק מקירור. אנו מבטיחים לספק כל מוצר ברגע שיהיה מוכן לקטיף.

 

עריכת הזמנות ושמירת עגלות:

עגלה קבועה? בוודאי!

לאחר שהכנסתם את הפריטים הדרושים לעגלת הקניות שלכם, כל מה שנותר לעשות הוא ללחוץ על צלמית העגלה בחלק הימני העליון של האתר, ללחוץ על כפתור "שמור עגלה" ולתת לה שם. בקנייה הבאה יש ללחוץ "טען עגלה" ולבחור את שם העגלה ששמרתם. תוכלו, כמובן, להוסיף מוצרים נוספים לעגלה השמורה.

עריכת הזמנות:  הנושא נמצא בפיתוח טכנולוגי. אנו עובדים על פתרון שיאפשר לכם לערוך עגלה גם אחרי שהכנסתם את ההזמנה  – ועד למועד סגירת ההזמנות. זהו אתגר גדול מאוד, אבל אנחנו אוהבים אתגרים! (ומתבאסים ששכחנו להזמין פטרוזיליה…)

 

מיחזור הארגזים:

אנחנו מברכים על ההערה הזו ושמחים שהגיעה מלקוחות רבים. הגענו להסדר עם dhl שהם יאספו את הארגזים המשומשים ויעבירו אותם למחזור בצורה מרוכזת. כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר את הארגז מקופל (שטוח) מחוץ לדלת או לתת אותו לשליח במועד האספקה הבאה.

 

הארכת זמן סגירת ההזמנה:

בשבועות האחרונים ובאופן קבוע, זמן סגירת ההזמנות נדחה ל-14:00, זאת בכדי לאפשר לכם להזמין במועד מאוחר ככל הניתן. לצערנו לא ניתן לשנות את הסגירה לשעה מאוחרת יותר, מכיוון שהחקלאים צריכים להיערך מוקדם ככל הניתן ליום הקטיף למחרת.

 

שיפור מערך שליחת מסרונים (SMS) לעדכון על זמן הגעת השליח:

רבים מכם העידו שקיבלו מסרון כהתראה על מועד הגעת החבילה אבל לא תמיד בזמן. במהלך משותף עם חברת DHL אנו עובדים על מערכת נסיונית שתשלח הודעת טקסט באופן אוטומטי, לפי הערכת ניווט לזמן הגעת השליח. המערכת החדשה תספק בהירות רבה יותר בנוגע למועד הגעת השליח. אנו עושים כל מאמץ ונעדכן ברגע שהמערכת תתחיל לעבוד באופן קבוע.

 

הרחבת ימי ואזורי החלוקה:

את הירושלמים כבר הוספנו ואנחנו בדרך להוספה של איזורים נוספים. תושבי חיפה, הקריות, פרדס חנה, כרכור ויישובי הסביבה: אתם אוטוטו בפנים. DHL עובדים יומם וליל על שילוב מקומות חדשים למעגל הלקוחות המרוצים של שוקבוק.

הוספת ימי חלוקה: נשמח לפתוח יותר ימי חלוקה בהתאם לבקשות שלכם. ככל שיעלו כמות ההזמנות כך נוכל  לפתוח יותר ימי חלוקה ולאפשר לכם גמישות מיטבית בקניות שלכם.

 

הארכת מבצע ״חבר מביא חבר״:

ביקשתם, קיבלתם! המבצע הפופולרי יימשך חודש נוסף, ללא הגבלת הוספת חברים קונים.

 

שיפורים טכנולוגיים:

אז מה היה לנו? הקלנו על תהליך יצירת הסיסמה, איפשרנו את שינוי ושמירת מספר כרטיס האשראי האחרון  (לפי כל נהלי האבטחה המחמירים ביותר בתחום). יצרנו מערכת מהירה יותר של עדכון ומחיקת מוצרים מהעגלה, הוספנו ושיפרנו את שמירת המועדפים בדף הבית (הלב הקטן מצד ימין מעל לכל מוצר).

פיתוחים נוספים רבים נמצאים בעבודה, ומטרתם להפוך את השירות ליעיל וטוב יותר.

 

 וחוץ מזה?

הוספנו בקרי איכות למוצרים השונים בבית האריזה, הורדנו מהאתר מוצרים שהיו בעייתים ושיפרנו  את מערכת בקרת ההזמנות. תותים כבר הזמנתם?