חזון החברה

שוקבוק הוקם ע"י מגדלים וחברים מרחבי הארץ, במטרה להגיע ישירות למשפחות בבית – ללא תיווך גורם מסחרי כלשהו. כל הזמנה שמתבצעת באתר מגיעה ישירות אליהם.

לצד כל מוצר, ירק או פרי באתר מצוין שם המגדל/היצרן וכתובתו, המאפשר לך לדעת במדויק באלו תנאים גדל ומהיכן הגיע המזון שעל שולחנך. כל מגדל אחראי כלפינו וכלפיך לתוצרת שנמכרה לך, מבחינת איכות מפוקחת וטריות.

המגדלים בוחרים וקוטפים בעצמם את התוצרת שהזמנת – בסמוך למועד המשלוח שהגדרת, גם אם זה מצריך מהם לצאת לשדה במיוחד עבורך. כל המחירים באתר נקבעו בשיתוף עם המגדלים והיצרנים, במטרה לאפשר להם לקבל מחיר הוגן עבור השקעתם – כפי שכולנו מאמינים שמגיע להם.

שקיפות מלאה בכל שלב

התוצרת שנקטפה נשלחת מהחקלאים אל בית האריזה של שוקבוק, שם אנחנו מרכזים, אורזים ושולחים את ההזמנות לבתי לקוחותינו ברחבי הארץ. אין לנו מחסנים ושום סחורה לא נשמרת אצלנו. כל ההזמנות יוצאות בטווח של שעות מהגעתן, בכך אנו מקצרים למינימום את הזמן בין קטיף לבין הגעת המשלוח לביתך ומבטיחים את טריות המוצרים.

כל התוצרת בשוקבוק עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של משרדי הבריאות והחקלאות בארץ ובעולם – באיכות מפוקחת העומדת בתקני הייצוא המחמירים, לרבות הפיקוח על שימוש בחומרי הדברה.

אנו מאמינים בזכות הציבור:

  • לדעת בדיוק מהיכן הגיע המזון שהוא צורך ואלו סטנדרטים הושקעו בגידולו.
  • ליהנות ממזון טרי שנקטף ונשלח בטווח של שעות ולא נשמר בקירור אצל גורמים מסחריים.
  • לצרוך תוצרת חקלאית בסטנדרט של ייצוא, לרבות פיקוח על הדברה. כרגע, לצערנו כשמדובר בפירות ובירקות שאנו הישראליים אוכלים – אין רגולציה ברורה בנושא.
  • לקבל שירות הוגן, כולל אחריות על איכות המוצרים שרכש (כמה פעמים שמעת מהירקן שלך את המשפט "למה אני גידלתי את העגבנייה הזאת, שאתה בא אלי בטענות…?!")

אנו מאמינים בזכותם של החקלאים:

  • להיות שותפים לכל שלב בשיווק התוצרת שעמלו לגדל, כולל מול הצרכן הסופי.
  • להיראות – במקום להיות שקופים על המדפים. אצלנו כל חקלאי או יצרן הוא מותג!
  • להרוויח בכבוד מחיר טוב עבור איכות גבוהה. לא למכור במחירי הפסד ולתת לגורם שלישי להרוויח על חשבונם.

אנו מאמינים שאפשר וצריך להגיע למצב של win-win בין הצרכן הישראלי לחקלאים הישראליים ומקווים להוות השראה ומודל ברמה הארצית. כרגע, זה נראה רחוק מלקרות…

לכל שאלה או בקשה נשמח לעמוד לשירותך

בטלפון: 1-700-555-704 או במייל: