יום שלישי יום רביעי יום חמישי
יש להזמין עד יום ראשון בשעה 14:30. יש להזמין עד יום שני בשעה 14:30. יש להזמין עד יום שלישי בשעה 14:30.

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

הטבה גדולה לחופש הגדול

שיא החופשה הוא גם שיא ההוצאות. אנחנו ההורים כבר לא יודעים מאיפה לחסוך. אז תנו לנו בשוקבוק לעזור לכם קצת, וקבלו מאתנו שובר מתנה בשווי ₪50 לרכישה באתר בשבועיים האחרונים של אוגוסט.

אז מה צריך לעשות כדי ליהנות מהמתנה? שום דבר מיוחד, בעצם. קונים בשוקבוק במהלך השבוע (עד לתאריך 14.8.18 בחצות) ממיטב התוצרת החקלאית הטרייה שלנו וממגוון המוצרים האיכותיים, בסכום כולל של ₪300 או יותר ומקבלים מאתנו שובר בשווי ₪50 לרכישה באתר בין התאריכים 15-31.8.18 - בכל סכום שתרצו.

רוצים לדעת מה צריך לעשות כדי ליהנות גם מהטבת חודש ספטמבר? הצטרפו לקבוצת "חברים עם הטבות" או פתחו קבוצה משלכם וצרפו חברים וכולכם תוכלו ליהנות מהטבה ייחודית חדשה בכל חודש. זה פשוט: שולחים אלינו מייל, מקבלים קוד גישה ויכולים להזמין ולצרף לקבוצה כמה חברים שרוצים ללא הגבלה וללא התחייבות, אפילו כעת בכתובת: shookbook.co.il/groups

הרים של טעם בתפריט מוצרים חדש

נו, הצלחתם לגלות בעצמכם או קפצתם ישר לטקסט? אנחנו שמחים לבשר שפתחנו קטגוריה רק של תבלינים והוספנו לה הרבה טעם. אל תפריט הקטניות הוספנו דגנים ומגוון מוצרים שאתם ביקשתם.

מה אמר הקפה, כשאמרנו לו שהוא חסר טעם? גוֹ טוּ הֶל...! אז הלכנו והבאנו הל, תיבול למעורב ירושלמי, גריל דג וגריל עוף, תיבול מיוחד לצ'יפס, חוויאג' למרק, טימין ועוד רשימה מרשימה של תבלינים. שלל טעמים שהופכים כל ארוחה לחוויה.

הרבה יתרונות בריאותיים מיוחסים לתבלינים: ההל מסלק רעלים וריח רע מהפה, הקינמון מאזן את רמת הסוכרים בדם ומשפר את הזיכרון והיכולת הקוגניטיבית, הטימין מחזק את המערכת החיסונית ואת מערכת העיכול, הזעתר  מחזק את התיאבון ומסייע להפחית גזים ונפיחות בבטן ואילו התיבול המיוחד לצ'יפס... לו יש את היתרון הגדול מכולם: הוא גורם לצ'יפס להיות כל כך טעים!!! יש לכם מתכונים מנצחים עם שילובי תבלינים מפתיעים? שלחו לנו ונפרסם כאן באתר.

התפוח לא נופל רחוק מהכיף

הקיץ בעיצומו והגולן נשטף בצבעי אדום-צהוב ובניחוחות מתוקים ומשכרים. תפוחי גאלה, הידועים גם בשם "תפוח דבש" מקדימים בכמה שבועות את מסורת הטבילה, אך מציעים טעם לא פחות מתוק...

תפוחי גאלה מגיעים אלינו במקור מניו זילנד. הם מתוקים ועסיסיים, בשרם רך ונוטה להיות קמחי והם בעלי ניחוח מיוחד. תפוח הוא פרי נשיר, פרי הגדל על עץ המשיר את עליו בעונת הסתיו. אל שוקבוק, תפוחי גאלה מגיעים מהתאגיד "בראשית", שהפך זה מכבר למותג ישראלי מוביל בתחומו. "בראשית" מאגד יחדיו 30 מטעים ברחבי הגליל והגולן: 5 קיבוצים, 10 מושבים ועשרות מגדלים פרטיים.