בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

מגבירים את שירות המשלוחים

נקדים ונאמר: לא חסר כלום! תוצרת חקלאית טרייה יש בשפע, החקלאים שלנו בריאים ומחזיקים מעמד ומי שצריך עזרה בקטיף מסתדר, השליחים שלנו בריאים ואפילו גייסנו שליחים נוספים על מנת לעמוד בהצלחה בכל ההזמנות, בית האריזה שלנו מתפקד היטב ואנו עורכים את כל הבדיקות הנדרשות לשמירה על בריאותכם. השבוע הגברנו את מערך המשלוחים הביתה וערכנו מספר שינויים נדרשים בהתאם למצב. אנחנו ערוכים לשרת את כל לקוחותינו עד הבית ולהיות אתכם בימים המורכבים הללו. אנא הקדישו דקה מזמנכם לקריאה.

פתחנו עוד משלוחים, בהתאם לביקוש: כבר בשבוע שחלף, לאחר שזיהינו מגמה ברורה של עלייה בהזמנות, פתחנו גם את ראשון בערב למשלוחים. חלק ניכר מהמזמינים לשני בבוקר או בערב, קיבלו מאתנו הודעה על הקדמת המשלוח. גם השבוע ננהג כך. לכן, שימו לב: חלק מהמזמינים ליום שני יקבלו מאתנו מייל המיידע על הקדמת המשלוח לראשון בערב. רק אם זה לא מתאים לכם (למרות, שכולם מחויבים להישאר בבתים) נשמח אם תיצרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו, במייל או בטלפון מספר: 1-700-555-704.

אנחנו מרחיבים את המשלוחים לאזור הצפון, תוך שמירה על אזורי המשלוחים לבית הקיימים: עד לתחילת המשבר, קו הישובים מחדרה צפונה נהנו ממשלוחים רק בימי חמישי. לאור המצב, החלטנו להוסיף מועד משלוחים נוסף, בימי שני, בשעות 16:00-23:00. קבלת ההזמנות באתר ובאפליקציה למועד זה היא עד יום ראשון בשעה שמונה וחצי בבוקר. אין שינוי בזמני המשלוחים בשאר האזורים.

הוספנו מוצרים חדשים - לחמים ממאפייה ביתית וגבינות בוטיק: הביקוש למשלוחי מזון הולך וגדל, ואנחנו רוצים להיות מסוגלים להציע לכם מעבר לתוצרת חקלאית. אז למגוון המוצרים הארוזים: קמחים, קונפיטורות, רטבים, תבלינים, קפסולות קפה, שמן זית, דבש ועוד, נוספו השבוע לחמים ומאפים טריים של מאפיית קליין‘ס בייקרי וגבינות מיוחדות - קשות וחצי קשות, ממחלבת הבוטיק בקיבוץ בארי. הגבינות תגענה ארוזות עם קרחון אישי, במשלוחי הערב בלבד.

נקטנו בכל האמצעים הנדרשים לשמור על בריאותכם ובריאות עובדנו: אנחנו לא נוטלים סיכונים מיותרים ועובדים בתיאום מלא עם הנחיות משרד הבריאות, כפי שהן משתנות תוך כדי התקדמות הקורונה. כל תהליך האריזה נערך בידי אורזים שמשתמשים במסכה ובכפפות. הקרטונים הם חד-פעמיים וגם השליחים שלנו מתמגנים בהתאם. אנחנו נניח את המארז ליד פתח הדלת ונודיע לכם במסרון שהחבילה ממתינה לכם. השליחים שלנו לא ייכנסו לבתים, אלא אם תאמרו לנו שאין בכוחכם להרים את הארגז מדלת הכניסה ועד למטבח. במקרה כזה, ננקוט בכל אמצעי כדי להגן עליכם ועל העובדים שלנו ולסייע לכם בצורה מלאה.

אם יהיו עדכונים נוספים, נודיע לכם במסרון או במייל.

חדש בשוקבוק: גבינות בוטיק "בארי"

קיבוץ בארי הוקם עוד לפני שקמה המדינה. אם השם בארי נראה לכם מוכר, זה בזכות "מעטפות בארי" שנמצאות כמעט בכל ניירת רשמית או חשבון שמגיע אלינו הביתה. מה שלא כולם יודעים, שבקיבוץ נמצאת מחלבת בוטיק קטנה שמייצרת גבינות פרימיום בטעמים מטריפים, באיכות שלא הייתה מביישת את מיטב המעדניות בצרפת או באיטליה.

כל חברי קיבוץ בארי, מכבדים מאד את הטבע. הפרות שמספקות את החלב טרי לגבינות חיות בתנאים של שלווה נטולת לחצים, מרווח מחיה נדיב, אוויר צח ומזון ייחודי המיוצר במקום. תנאי המחייה והתזונה באים לידי ביטוי באיכותו ובטעמו של החלב המיועד לייצור הגבינות. "מחלבת בארי נמצאת בקיבוץ בארי." אומר דגן פלג, גבן המחלבה. "כבר 20 שנים שאנחנו מייצרים, באופן טבעי, גבינות מחלב בקר. אנחנו מקפידים על שיתוף פעולה עם החקלאים ומגוון היצרנים מהאזור. הגבינות שלנו מספרות, ללא מילים, את סיפור ההוויה המקומית של האזור כולו."

גבינות בארי מתאימות לחיך הישראלי, גם מבחינת מרקם וגם מבחינת טעם. בקיבוץ שמים דגש על אפיון האזור ומיצוי התכונות והטעמים של חומרי הגלם. "גבינות הן עולם ומלואו." ממשיך פלג, "הן נותנות לנו הזדמנות שלנו לשתף פעולה עם הטבע. חומר הגלם - החלב, הוא תוצר של הסביבה בה אני חי ומושפע מהאדמה, מהמזון שהפרה אוכלת וממזג האוויר המקומי. לתוך כל אלו, אנו יוצקים את הטעמים שאנו בוחרים להוסיף לגבינות, על ידי שליטה בסוג הבקטריות, בתהליך הגיבון ובאופן יישון הגבינות. אנו מאמינים בתהליכים איטיים שמאפשרים, גם ליהנות מהדרך וגם להשפיע על התוצאה הסופית. מבחינתנו, זו הרמוניה מושלמת.

ההוקרה לסביבה ניכרת בשמות הגבינות, שנבחרו בהתאם למאפייניו הבולטים של אזור הנגב והבשור. כלנית (דרום אדום), גררית (אתר ארכיאולוגי שהתגלה בשנת 1917. לצד גדת נחל הבשור, כ-6 ק"מ ממערב לבארי) וכמובן אשכול ובשור - האזורים בו ממוקם הקיבוץ.

בשור בסגנון רוקפור: גבינת עובש כחול המיושנת למשך 3 חודשים, במהלכם היא מפתחת עורקים כחולים המעניקים לה חריפות עדינה. הבשור זכתה במדליית כסף בקטגורית גבינות כחולות.

גררית בסגנון גאודה: גבינה חצי קשה בסגנון גאודה, המתיישנת כ-5 חודשים. לגבינה ציפוי פלסטי ששומר עליה מפני האוויר החופשי ומונע את התייבשותה, צבע כתום בהיר וטעם פיקנטי עדין. מתאים לאירוח על מגש גבינות, לסנדביצ’ים ולהקרמה על מאפים. זוכת מדליית ארד בקטגורית גבינות עולם בתחרות הגבינה הישראלית 2009.

כלנית בסגנון קממבר: גבינה עם עובש לבן, עדין וקטיפתי בקליפתה, הגורם לפנים הגבינה להבשיל בטעם מיוחד.

אשכול בסגנון אמנטל: גבינה חצי קשה בסגנון אמנטל שוויצרית. גבינה בעלת טעם מעודן, שעוברת תהליך יישון למשך 3-4 חודשים, בו היא מפתחת את טעמה המעודן והחורים האופייניים. אם תחשבו שאתם חשים במתיקות אגוזית, אתם לא תטעו, זו הפתעה נעימה שלא כולם מצפים לה.

נגב בסגנון אדאם: גבינה חצי קשה בסגנון אדאם, מחלב בקר.

סחף בסגנון מנצ'גו: גבינה קשה בסגנון ספרדי בעלת מרקם קשה וטעם דומיננטי. קליפתה מצופה בשמן זית והיא עוברת תהליך יישון של בין 6 חודשים לשנה. זוכת מדליית זהב בקטגורית גבינות ספרדיות בתחרות גבינה 2009.

לאורך השנים, זכו גבינות בארי בשלל פרסים נחשבים. הן מעולם לא שווקו ברשתות הגדולות, אלא ישירות ללקוחות שיודעים להעריך גבינות יוקרתיות טובות. חלק מהגבינות משווקות באריזות וואקום ששומרות עליהן עד חצי שנה בקירור, אם לא פותחים את האריזה. השבוע ההצלחה מגיעה גם אליכם - עד הבית, במארז מקורר בקרחון. הגבינות תצורפנה רק למשלוחי הערב שלנו, במיוחד בתקופה שבה אנחנו מתקרבים לקיץ. ליין הגבינות נמצא בתפריט המיוחדים שלנו. תיהנו.

כאן אופים בכיף

סיפורה של מאפיית קליין'ס מזכיר סיפורי אגדות, מהסוג שמתחיל במשפט: "היה היה פעם, בעיר רחוקה..." באמת של החיים זה: היה היה, לא כל כך פעם, בעיר בית שמש הלא כל כך רחוקה, אופה בשם חיים קליין. קליין הוא אופה מקצועי אבל יותר מהכל, יש לו חוש טבעי לאפייה. לפני 7 שנים, התחיל קליין לאפות בתנור המטבח הביתי שלו. שותפו, אורי זילברמן והוא אפו לחמים, לחמניות וחלות מסוגים שונים, על פי מתכונים שעברו במשפחתו של קליין. הרי באגדות, תמיד הדורות ממשיכים זה את זה... במשך שנתיים, אפו קליין וזילברמן ומכרו ללקוחות מקומיים ולחברות קייטרינג קטנות מבית שמש ומגוש עציון. וכמו באגדות, השמועה על המאפים המיוחדים עשתה לה כנפיים, עד שהגיעה למלונות הירושלמיים. הביקוש גדל בבת אחת ואת המטבח הביתי החליפה מאפיית בוטיק גדולה ומקצועית.

היום מדובר בצוות שלם שעובד בשתי משמרות על מנת לעמוד בביקוש הרב. מגוון הלחמים התרחב והמתכונים המשפחתיים שודרגו לטעמים חדשים ומופלאים. למרות הצמיחה, מקפידים בקליין'ס בייקרי על אופי משפחתי וביתי, על בחירה קפדנית בחומרי גלם בריאים ואיכותיים ואפייה בתנורי אבן מיוחדים השומרים על טריות המאפים לאורך זמן.

אל תפריט המאפים שלנו, עולים השבוע לחם מחמצת כפרי מקמח מלא וקמח כוסמין, חלה רגילה ומגוון לחמניות: לחמניית אצבע, המבורגר, בגט, לחמניית קשר חצי מתוק וקמח מלא ולחמניית 4 עונות שיש בה בצל, פרג, שומשום וגרעיני דלעת - הכל בלחמנייה אחת. והכל טרי, טעים ומיוחד. תוספת מיוחדת לארוחה של גבינות, פירות וירקות. בתיאבון.

עוד טעימה:

האם אתם מוכנים ליורו?
honey-life
השחור, הלבן והמיטלי הקטן
היכונו לתפריט טבעוני בשוקבוק!
עשב החיטה מגיע לשוקבוק
מבצע על נבטי העמק
זרעים, פירות וגבינות לשבועות
קלחי תירס בשני צבעים
הקאמבק של הביס
חקלאי קום המדינה
המלצות לשבוע העצמאות
חוזרים לשגרה - חוזרים למדף
הפסח הזה, כמעט כולו שוקבוק
שוקבוק היא חלק מהשגרה
פומלה אישית - לבריאות
הטבת החודש תותים
התחרות מתרחבת
יום המשפחה 2021
עוגיות מתוקות ללא מדבקה
קוקוסים ומאפים
דם כחול: אוכמניות ישראליות
שוקבוק נפתח לתחרות
נבחרי 2020 בשוקבוק
העולים האחרונים של 2020
האס המנצח של החורף
ייו רימונים ופירמידת זעתר
תזונה לקראת החורף
הפינק ליידי הישראלי חוזר!
רוח שתות
מותג מאפים חדש
מי עלה? מי ניצח? מי מפסיד?
על קפה ושמן זית
הטבע חוזר לשגרה
נפלאות המורינגה
פירות שמתחלפים
שינויים במועדי המשלוחים!
ליקרים, תמרים וסיפורים
בחירות במדף התפוחים
ענבי קרימסון ותפוחי גאלה !
תפריט הקיץ ממשיך להתמלא
עגבניית תמר היא שם דבר
חברים ונהנים
לימונים והופעת הגיזרונים
הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים
צמחי מרפא במיצוי מיטבי

מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
נגישות