בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

עצמאות עם שליחות

אחד המועדים הכי מורכבים עבורנו הישראלים, הוא התפר שבין יום הזיכרון לערב יום העצמאות. כשדגל המדינה עולה שוב לראש התורן וברחבת הר הרצל, מול אלפי אנשים בקהל ומאות אלפים בבית, יושב ראש הכנסת מאשר להתחיל בחגיגות העצמאות... אנחנו מודים - אותנו זה עדיין מרגש גם אחרי 69 טקסים.

כאמור, בשל יום הזיכרון והחג, ישתנו ימי ושעות המשלוחים כמעט לכל חלקי הארץ. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לדף הבית שלנו, מתחת לתמונת החקלאי הגדולה ממוקם סטריפ ירוק ובו הכותרת: "משלוחי שוקבוק במהלך שבוע עצמאות השתנו - לפרטים". כל המידע מפורט שם בצורה מסודרת. אם עדיין נותרו לכם שאלות, שירות הלקוחות הטלפוני שלנו עומד לרשותכם מיום ראשון ועד ערב יום הזיכרון, במספר: 1-700-555-704.

אלו מועדי השליחויות השבוע: ביום ראשון, 5.5 באופן חריג יבוצעו משלוחים בשעות אחה"צ והערב (17:00-23:00), כך גם ביום שני בבוקר ואחה"צ, בין 08:00-17:00. המשלוח של ערב שני יחולק כרגיל. מועד אחרון לביצוע הזמנה לראשון בערב או לשני בבוקר יהיה מוצ"ש בשעה שמונה וחצי בערב. אם אתם יודעים, כבר עכשיו, שתעדיפו לקבל את המשלוח שלכם בראשון בערב או בשני, בצעו את ההזמנה כעת, בתפריט למעלה. ביום שלישי, 7.5 יתקיימו המשלוחים כרגיל, ביום רביעי בבוקר המשלוחים יתקיימו כמו בחמישי כולל ללקוחותנו בצפון. ברביעי אחה"צ-ערב לא יבוצעו משלוחים. לקוחותינו הגרים בבאר שבע, במדרשה, בטללים ובאשלים שימו לב: אתם תקבלו את משלוח התוצרת הטרייה שלכם משוקבוק ברביעי בערב, כרגיל. במהלך כל יום חמישי (9.5) וגם בשישי (10.5) בבוקר לא יתקיימו משלוחים.

מלבד השינויים בימי החלוקה, עלולים לחול שינויים גם בשעות החלוקה בימים שכם מתבצע בהם משלוח. ניתן להתעדכן באייקון "זמני הגעה" שבראש העמוד שלנו, באשר ללוחות הזמנים הספציפיים לישוב בו אתם גרים, או להתקשר לשירות הלקוחות הטלפוני, בימי הפעילות, ולברר.

אנחנו מאחלים לכם יום עצמאות שמח וממליצים להוסיף קצת ירקות למנגל השנתי.

חקלאות על הגבול

במדינה שבה גבולותיה נקבעו במלחמות, לקבוע דגל לא מספיק. צריך לבוא, לבנות בית, לנטוע עץ, להביא משפחות, להקים תשתיות, לתלות שלט "כאן גרים בכיף". הנה גן, הנה טיפת חלב...

המלונים והאבטיחים של קיבוץ יהל בערבה, תפוחי ואגסי רמת הגולן, התותים, סוגי הפטריות ועגבניות הצ'רי מקדש ברנע על גבול מצרים... אלו רק חלק מפירות וירקות גבולות ארצנו. תוצרת משובחת שנותנת "פייט" רציני לתוצרת מתחרה בחו"ל, הגדלה במקומות פסטורליים שבהם ה"בום" היחיד שנשמע זה כשמישהו מפיל בטעות מקצרה...

זה לא פשוט להיות חקלאי בישראל, חזרנו לא אחת, בפורום זה, על הקשיים שחווים חברינו החקלאים. חלק מאותם קשיים קשורים לאקלים, חלקם למדיניות, לייבוא הזול ולתקנים וחלקם קשיים כתוצאה ממצב בטחוני רגיש. כשגבול לבנון מתחמם, חקלאי יסוד המעלה נקראים להישאר בבית. לא משנה אם העצים קורעים תחת עומס הפרי, לא משנה אם הגיע זמן לגזום ולא משנה שחייבים לרסס עכשיו אחרת כל היבול ייהרס - אסור לצאת אל החלקות. נקודה. או למשל, חברנו אבי זרביב התבשר השנה שהמשק שלו, שנמצא במובלעת הירדן, יחזור במהלך החודשים הקרובים לריבונות הירדנית, כחלק מהסכם חכירה שנחתם במהלך חתימת חוזה השלום עם הירדנים, ועמל של שנים יימסר לידיים שרוב הסיכויים לא ימשיכו את הטיפול במשק... והמאבק האקטואלי מכולם: עשרות אלפי דונם של שטחי חקלאות פרטיים נשרפו כליל אחרי כמעט שנתיים סיזיפיות של טרור עפיפוני ובלוני תבערה (וזה בנוסף לקסאמים). ולמרות הכל אף אחד לא מפרק את החממות, עוקר את העצים או מזמין מובילים... להפך. אם יש מלחמה שאותה מנהלים המגדלים היא המלחמה להישאר במקומם.

החקלאות במדינת ישראל לא הייתה מעולם ענף של מספרים, רווח והפסד. זה כנראה המזל שלנו... מבחינת המגדלים ומשפחותיהם, חקלאות זה ערך לאומי הנוגע בביטחון, בעצמאות תזונתית, בפרנסת הפריפריה ובציונות. חקלאות הגבולות משלמת על גבה את מחיר הסכסוך ומקבלת זאת באהבה. "אלה החיים ואנחנו נשרוד" הם אומרים, שלמים עם הבחירה שעשו. השבוע, עם חגיגות העצמאות ה-71 אנחנו באופן אישי רוצים להודות להם ולכל החקלאים הישראליים ברחבי המדינה על ההיאחזות בקרקע, על המסירות, על קביעת רף איכות באמת יוצא דופן, על ההמצאות הישראליות כמו הטפטפות או עגבניות הצ'רי, ועל העצמאות התזונתית שהם מעניקים לנו - תודה. חג עצמאות שמח.

שלום כתום

קיבוץ יהל עלה על הקרקע בשנת 1976, בדרום הערבה. אפשר לומר עליו שהוא צופה אל "נוף בראשית", שניצב על קרקע בתולית אל מול נוף עוצר נשימה... כשבפועל המציאות שפגשה אותם הייתה "חתיכת" מדבר שומם שלא היה בה כלום. לא מים, לא בתים (המתיישבים הראשונים התגוררו באשקוביות - יחידות דיור של חדר ומטבחון), אפילו את העצים הראשונים באזור נטעו החברים. אבל הקבוצה הייתה ממוקדת מטרה, פטריוטית ומלאת מוטיבציה ותחושת חלוציות. וזה כנראה כל מה שצריך...

המלון הכתום והאבטיח של קיבוץ יהל הם בדיוק החוויה הצוננת שאתם צריכים בימות הקיץ החמים: מלאי עסיס מתוק, מרווים, מפוצצים ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים. המלון הכתום עשיר בבטא קורטן (ככל שהמלון כתום יותר, כך הוא מעושר יותר בבטא קורטן), ויטמין C, A, B ועוד. המלון הכתום תורם לחיזוק מערכת החיסון, שומר על בריאות העור, מעולה למערכת העיכול, מרגיע ומכיל נוגדי חמצון רבים. המלון הכתום באמת כל כך בריא, עד שהרשות הלאומית לחקר הסרטן בארצות הברית דירגה אותו בין 40 המזונות הצמחיים התורמים משמעותית למניעת סרטן. אבל היי, אנחנו התאהבנו כבר אחרי המילה מתוק...

אי אפשר לתאר את הקיץ הישראלי בלי אבטיח צונן. אמרתם קיץ - חשבתם אבטיח. כמה קילוגרמים של מתיקות אדומה, מרווה כל צימאון, ממלאת את הגוף במגוון ויטמינים שעושים לו טוב ואת מה שהוא עושה לנפש שלנו... אי אפשר אפילו להתחיל לתאר במילים. אתם מדמיינים לעצמכם מפגש חברתי או משפחתי, בלי השאלה: "מי מתנדב להביא אבטיח?" כמו המלון, למרות מתיקותו הוא אינו מבין הפריות המשמינים. בנוסף לתכולת המים גבוהה, האבטיח מכיל גם פיטוכימקל נוגד חמצון בשם ליקופן, הוא מסייע לשיפור חילוף החומרים בגוף, תורם לניקוי רעלים מהגוף, מסייע לאיזון לחץ דם גבוה, לשמירה על הכבד ולהפחתת כולסטרול גבוה, מנקה את הכליות.

עוד טעימה:

הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים
צמחי מרפא במיצוי מיטבי
מגבירים את שירות המשלוחים
מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
האבטיחים כבר כאן
יום המשפחות שמח בשוקבוק
לתת אמון זו אהבה
פירות יבשים: נכון/לא נכון
דיאטה ללא גלוטן
חוק הסימון ותוצרת חקלאית
החלטות לשנת 2020
בשוקבוק, קהילות נהנות יותר
מתכונים לחורף בריא
בחורף, מרק ירקות או סלט?
אריזות חיסכון והטבות דצמבר
דוד משה מגיע לשוקבוק
המלצות החקלאים לשר
הקדימו תזונה לחורף
הפירות שחיכיתם להם הגיעו
חודש הדר
פירות הפרימיום של שוקבוק
במקום לפח - מהפך!
2 הטבות לחודש החגים
לקראת קניות החג
אפרסהמון חדש בשוקבוק
ברכות לגדיד 2019
שלום ספטמבר
אזורי משלוח ותוצרת חדשים
רואים את השגרה באופק
אוגוסט של מתנות נמשך!
אוגוסט של מתנות בשוקבוק!
המנגו והתירס הלבן כבר כאן!
הישרדות עונת ה-וי.איי.פרי
החיים הוורודים של הבטטות
עלייה במשקל - רווח שלכם
עוצמת הבריאות באריזת מיקרו
פצצת אנרגיה ירוקה
לאן נעלמו הלימונים שלנו?
האתגר הבריא הבא הגיע!
מצאנו אוצר חדש
עמק יזרעאל אנחנו בדרך
הגיע זמן הדובדבן
יד הדמיון

הקיץ מגיע. תות, סוף.
פסח שמח וכשר בשוקבוק
ישראל בוחרת שוקבוק
העם עם הגולן והלב עם העוטף
האספרגוס חוזר לשוקבוק!
הטבה בלעדית לאימהות טריות
לחיות בלי שקיות
שישוקבוק - משלוחים גם בשישי
הארטישוק חוזר והוא במיטבו!
לידע יש טעם של עוד...
פיצוץ בפה
ויהי אור! (לזמן מוגבל)
טעמתם פעם שעוונית נאכלת?
חג שמח, תמר, אלה, שקד...
מלכת היער
חורף חם
פרידה מחבר יקר
יורדים לשורש המרק
הפתעות כמוסות ומתוקות
בשבילנו זו שליחות
בריאות מג'ינג'ר עד תות
מרחיבים את שירות המשלוחים!
התשובה שלנו ל"צבע אדום"
השבוע נגשים חלום ורוד
העלים החדשים הגיעו!
בוחרים שוקבוק לחיים בריאים
בננות בשקית הבשלה מבוקרת
מלך הפופ מגיע!
הבריאות שבטעם
אוהבים לא אוהבים
רגע לפני אחרי החגים
מתחילים שנה - סוגרים עונה
הלימודים והחגים בפתח
מריחים את תשנ"ט
טעימה של שזיפים
חגיגה באוגוסט
ברוכים הבאים