בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

תכירו את העלים החדשים

אם נכנסתם לתפריט הירקות, משם לתפריט הפירות, לתפריט העלים ועשבי התיבול ואיכשהו דילגתם על תפריט פטריות ונבטים בדרך למאפים או למיוחדים, מחכה לכם הפתעה בריאה, או כמו שעוזי תשובה שלנו קורא לזה: "ניצני בריאות".

תשובה הוא הבעלים של חוות "עלעלים ירוקים" לגידולים הידרופוניים, המתמחה בנבטים ובעלי מיקרו ומייצאת לרחבי העולם בהיקפים של מילוני דולרים. 40 דונם ירוקים של עלי מיקרו ממגוון זנים, שעל חלקם ודאי תשמעו כאן בפעם הראשונה, כמו: סורל אדום, מיזונה ירוקה ואדומה, חילבה, חרדל אדום, בזיל ועוד. גידול הידרופוני הוא שיטת גידול על מצע מנותק מהקרקע, בתנאי איכות מבוקרים - בטוחים לצמח ולסביבה כולה, ללא מזיקים (שמקורם בקרקע) וללא הדברה. משך הגידול, מזריעה עד קטיף, קצר מאוד, רק 10-14 יום, בכל עונות השנה. שיטת הגידול מגבירה את כמות היתרונות הבריאותיים בעלעלים הקטנים ומעצימה את הטעם ואת חוויית האכילה.

באופן כללי, החקלאות הישראלית נחשבת לענף פורץ דרך בעולם כולו. חקלאים ברחבי הגלובוס לומדים מאתנו שיטות גידול חדשניות המתגברות על תנאי אקלים מאתגרים, מאריכות את עונת הפרי או הירק מבלי לפגוע באיכותו ותורמות לחיסכון גדול בכסף ובמשאבי הטבע שהולכים ומתדלדלים. עלי המיקרו והנבטים של תשובה מתחרים בכבוד בתוצרת מקומית ונותנים "פייט" רציני בפרמטרים של טעם, בריאות וטריות (למרות המסע מהארץ ליבשות אחרות). גם עוזי תשובה, כמו כל חקלאי שוקבוק, קוטף את העלעלים שהזמנתם סמוך ככל הניתן למועד המשלוח שהגדרתם בהזמנה, מה שמבטיח לכם טריות מקסימלית ומיצוי מיטבי של הוויטמינים והמינרלים בעלעלים. אנחנו מזמינים אתכם לחוות טעמים חדשים בסלט או בכריך שלכם וליהנות ממזונות שבד"כ מגיעים מהמשק של תשובה אל המסעדות הנחשבות ברחבי העולם.

הכינו גינתכם לחורף

מצד אחד, אנחנו שמחים שאתם ממשיכים להזמין מאתנו ירקות ופירות. מצד שני, בקלות רבה, בגינתכם הפרטית, על הגג או במרפסת, תוכלו לגדל בעצמכם ירקות חורף אורגניים כמו פלפל, כרוב, קולרבי וירקות נוספים, בקלות רבה.

תאגיד משתלות חישתיל פועל מזה 40 שנה בשוק השתלנות הארצי והבינלאומי. מה שהחל בשנות ה-70 כחזון ערטילאי, הפך בתוך 4 עשורים לארגון יצרני חובק עולם. חישתיל מתמחה בייצור שתילים בתחומי ההורטיקולטורה (ירקות, תבלינים, צמחי נוי ושיקום נופי) ונחשבת למובילה טכנולוגית בתחום השתלנות. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, ידע מצטבר רב והמון אהבה, מייצרת חישתיל ומשווקת ברחבי העולם כמיליארד שתילי ירקות, תבלינים וצמחי נוי בשנה, מתוכם כ-80 מיליון שתילי ירקות מורכבים. לחישתיל 210 דונם של חממות הפרוסות ב-4 מקומות שונים בארץ ועוד כ-200 דונם במקומות שונים בעולם.

פעילותה של החברה מתבצעת תחת פיקוח תקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר, תוך הקפדה יתרה על בריאות השתיל ועל יכולת קליטתו ושרידותו בתנאים משתנים. הזרעים שמהם מתפתחים השתילים מסופקים על ידי מקורות אמינים בלבד והשתילים עצמם אינם מכילים שאריות חומרי הדברה או כימיקלים כלשהם והם בריאים, חזקים ובעלי כושר התאקלמות גבוה ומהיר. חישתיל שותפה בבעלות על משתלות רבות ברחבי העולם וקשורה בהסכמי ידע עם משתלות נוספות. מוצריה נמכרים בשווקים באירופה ובצפון אמריקה. שיטת ייצור השתילים שפיתחה חישתיל יצרה מהפכה עולמית בגידול ירקות, תבלינים ופרחים. כיום מתמקדת החברה בהרחבת מגוון השתילים חדשים, באימוץ טכנולוגיות חדשות ובהרחבת הקשרים בתחומי המחקר והידע עם חברות מובילות נוספות ברחבי העולם. וכל זה כדי שגם אתם, לקוחות שוקבוק יקרים, תוכלו לומר משהו כמו: "יואבי, תקפוץ בבקשה לגינה ותקטוף לי 4 פלפלים יפים. בא לי ממולאים לצהרים."

מתנה מרעננת לחורף

"חברים עם הטבות" - הקבוצה שלכם בשוקבוק. אנחנו מזמינים אתכם להמליץ לחבריכם על שוקבוק, לפתוח ביחד קבוצה וליהנות בכל חודש מהטבה בלעדית. ניתן להזמין חברים ללא הגבלה וללא שום התחייבות, אפילו כעת - בכתובת:  www.shookbook.co.il/groups

החורף היא עונה מסוכנת מאד... לגזרה שלנו. הקור, המחסור בשעות האור, העצבות ("דכאון חורף") ובעיקר השהייה בבית כי קר וגשם בחוץ ואי אפשר לצאת, גורמים לנו לרצות לאכול יותר. הגוף דורש להתחמם ומה יותר זמין מאנרגיית המתוקים, התבשילים הסמיכים, המשקאות החמים הממותקים ועוד. לכן, דווקא עכשיו אנחנו רוצים להציע לכם חידוש מרענן בשגרת הארוחות שלכם: סלט עלים ונבטים מהחממות של עוזי תשובה. תוספת בריאה, קלילה ובעיקר באפס טרחה לכל ארוחה או כריך בעבודה. בכל עלה מסתתרים מינרלים וויטמינים חיוניים לבריאות שלנו, לעור שלנו ולמצב הרוח הכללי. ומאחר את הסלט אוכלים כמו שהוא, עלים וגבעול, אין טרחה ואין פחת.

גם אתם רוצים לפנק את החברים שלכם בהטבה ייחודית בכל חודש? זה פשוט: שולחים אלינו מייל, מקבלים קוד גישה ויכולים לצרף לקבוצה כמה חברים שרוצים. כל הפרטים באתר שוקבוק. מצטרפים חדשים יוכלו ליהנות ממתנה כבר במהלך ספטמבר.

עוד טעימה:

חברים ונהנים
לימונים והופעת הגיזרונים
הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים
צמחי מרפא במיצוי מיטבי
מגבירים את שירות המשלוחים
מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
האבטיחים כבר כאן
יום המשפחות שמח בשוקבוק
לתת אמון זו אהבה
פירות יבשים: נכון/לא נכון
דיאטה ללא גלוטן
חוק הסימון ותוצרת חקלאית
החלטות לשנת 2020
בשוקבוק, קהילות נהנות יותר
מתכונים לחורף בריא
בחורף, מרק ירקות או סלט?
אריזות חיסכון והטבות דצמבר
דוד משה מגיע לשוקבוק
המלצות החקלאים לשר
הקדימו תזונה לחורף
הפירות שחיכיתם להם הגיעו
חודש הדר
פירות הפרימיום של שוקבוק
במקום לפח - מהפך!
2 הטבות לחודש החגים
לקראת קניות החג
אפרסהמון חדש בשוקבוק
ברכות לגדיד 2019
שלום ספטמבר
אזורי משלוח ותוצרת חדשים
רואים את השגרה באופק
אוגוסט של מתנות נמשך!
אוגוסט של מתנות בשוקבוק!
המנגו והתירס הלבן כבר כאן!
הישרדות עונת ה-וי.איי.פרי
החיים הוורודים של הבטטות
עלייה במשקל - רווח שלכם
עוצמת הבריאות באריזת מיקרו
פצצת אנרגיה ירוקה
לאן נעלמו הלימונים שלנו?
האתגר הבריא הבא הגיע!
מצאנו אוצר חדש
עמק יזרעאל אנחנו בדרך
הגיע זמן הדובדבן
יד הדמיון
שבוע עצמאות
הקיץ מגיע. תות, סוף.
פסח שמח וכשר בשוקבוק
ישראל בוחרת שוקבוק
העם עם הגולן והלב עם העוטף
האספרגוס חוזר לשוקבוק!
הטבה בלעדית לאימהות טריות
לחיות בלי שקיות
שישוקבוק - משלוחים גם בשישי
הארטישוק חוזר והוא במיטבו!
לידע יש טעם של עוד...
פיצוץ בפה
ויהי אור! (לזמן מוגבל)
טעמתם פעם שעוונית נאכלת?
חג שמח, תמר, אלה, שקד...
מלכת היער
חורף חם
פרידה מחבר יקר
יורדים לשורש המרק
הפתעות כמוסות ומתוקות
בשבילנו זו שליחות
בריאות מג'ינג'ר עד תות
מרחיבים את שירות המשלוחים!
התשובה שלנו ל"צבע אדום"
השבוע נגשים חלום ורוד

בוחרים שוקבוק לחיים בריאים
בננות בשקית הבשלה מבוקרת
מלך הפופ מגיע!
הבריאות שבטעם
אוהבים לא אוהבים
רגע לפני אחרי החגים
מתחילים שנה - סוגרים עונה
הלימודים והחגים בפתח
מריחים את תשנ"ט
טעימה של שזיפים
חגיגה באוגוסט
ברוכים הבאים