בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

שוקבוק מהבוקר עד הלילה

בשורה של ממש ללקוחותינו שאינם נמצאים מחוץ לבית אחה"צ ולא אוהבים שהארגז מחכה בחוץ עד לשובם. מתחילת השבוע הבא תוכלו לקבוע את טווח שעת הגעת המארז גם בין ארבע אחה"צ לאחת עשרה בלילה, מיום שני ועד חמישי.

מערך המשלוחים של שוקבוק מתחדש ומתרחב! החל מהשבוע הראשון של דצמבר תוכלו לבחור לקבל את הזמנתכם ב-6 מועדי משלוח שונים, מיום שני בערב ועד חמישי בערב. כן, המשלוח הראשון יחל בימי שני ולא בשלישי כפי שהיה עד כה, והמשלוח האחרון יצא בחמישי בבוקר.

את מנגנון הלוגיסטיקה של שוקבוק אנחנו לא נוהגים לחשוף. בחזית נמצאים רק החקלאים והתוצרת החקלאית או המוצרים האיכותיים שלהם. אבל האמת היא שזה לא פשוט לרכז את משלוחי התוצרת שמגיעים אלינו מכל רחבי הארץ (מהערבה וגבול סיני בדרום ועד לרמת הגולן בצפון) ולשנע אותה, בטווח של שעות בלבד, לכל רחבי הארץ. כי כזכור, אנחנו בשוקבוק לא מאחסנים סחורה אלא מקבלים אותה מהחקלאים אחרי הקטיף, אורזים ושולחים - והכל באותו יום. אבל האמת היא שהרבה מתרחש "מאחורי הקלעים": בחודשים האחרונים עברנו לבית אריזה חדש, ריכזנו צוות לוגיסטי מיומן והפכנו להיות חברת שליחויות עצמאית הכוללת צוות נהגים ושליחים מיומן ומסור. מהלכים אלו איפשרו לנו ליישם את אחת מתכניות העל שלנו: לקצר את הזמן בין הקטיף בשדה למשלוח הביתה ולהגדיל את טווחי המשלוחים כך שיתאימו לסגנון החיים היומי שלכם, לקוחות יקרים.

בשלב ראשון וזמני בלבד, רק אזורי חלוקה מסוימים יוכלו ליהנות משעות החלוקה החדשות, כשהמטרה שלנו היא להגיע, מהר ככל האפשר, למצב שבו כל משפחה תוכל לבחור את השעה שנוחה לה לקבל מאתנו את המשלוח: בשעות הבוקר והצהריים (בין 09:00 ל- 16:00) או בשעות הערב והלילה (בין 16:00 ל-23:00).

בבוקר נקטף בערב בסלט

הייחוד של שוקבוק על פני כל המתחרים שלנו הוא טריות התוצרת החקלאית שמגיעה אליכם.

שוקבוק נבדל מכל המתחרים האחרים בשני מאפיינים עיקריים: הראשון - הידיעה הוודאית מאיזה משק מגיע כל פרי וירק שהוזמנו ומי החקלאי האמיתי שעומד מאחורי התוצרת ומתחייב לאיכות שלה. השני - מרבית הירקות והפירות שהזמנת באתר נקטפים רק לאחר הזמנתך ובעצם מגיעים לביתך בטווח של שעות מהקטיף. אלו שני תנאים שאם הם לא מתקיימים, אנחנו מבחינתנו יכולים "לסגור את הבסטה". לצד ההקפדה על התהליך העדין של שינוע המשלוחים, אנחנו כל הזמן חותרים לפתרונות שיקצרו עוד, ככל הניתן את הזמן בין הקטיף והבית. הוספת יום בשבוע ושעות חלוקה בערב מאפשרים לנו לכבוש מטרה זו.

אלו הם זמני המשלוח החדשים ומועדי ההזמנה שיש לבצע באתר:

  • עבור משלוח ליום שני בערב-לילה - יש להזמין עד יום ראשון בשעה 14:30.
  • עבור משלוח ליום שלישי בבוקר-צהריים - יש להזמין עד יום ראשון בשעה 14:30.
  • עבור משלוח ליום שלישי בערב-לילה - יש להזמין עד יום שני בשעה 14:30.
  • עבור משלוח ליום רביעי בוקר-צהריים - יש להזמין עד יום שני בשעה 14:30.
  • עבור משלוח ליום רביעי ערב-לילה - יש להזמין עד יום שלישי בשעה 14:30.
  • עבור משלוח ליום חמישי בוקר-צהריים - יש להזמין עד יום שלישי בשעה 14:30.

יום לפני מועד המשלוח הצפוי יפורסמו באתר שוקבוק זמני המשלוח לכל אזור. כרגיל, בסמוך למועד הגעת השליח תישלח אליך התראת מסרון לסלולרי. במקרה הצורך ולכל שאלה נוספת, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות, בטלפון 1-700-555-704.

ולסיום, משהו קטן ומתוק

על סקלת הצבעים, ירוק ואדום הם צבעים משלימים. גם במשק של אלעד זהבי מקיבוץ זיקים, פלפל אדום רמירו ופלפל ירוק פדרון משלימים יופי של מנה ביחד.

פלפל פדרון הוא פלפל קטן, כ- 5 ס"מ אורך, והוא מגיע אלינו מהעיר פדרון שבצפון ספרד. מידת החריפות שלו משתנה מפלפל לפלפל והדרך היחידה לדעת אם הפלפל הוא מתוק או חריף, היא לטעום אותו. כאן בארץ, הצליחו ליצור זן של פלפלים מתוקים. אולם אלו שבינינו שמכירים את הפלפל הזה מחו"ל עדין מצפים לאותו ביס של חריפות מפתיע... לעומתו, פלפל מזן רמירו אדום הוא פלפל חרוטי דק וארוך ועשוי להגיע ל- 20 ס"מ ויותר. טעמו מתוק מאוד וביחס לירק, ערכו הגליקמי נחשב גבוה. רמירו מכיל ויטמינים כמו C ,A ,B ומינרלים כמו ברזל, אשלגן וסידן. במשק זהבי גדל הרמירו בחממות, בתנאים קפדניים ובאיכות ייצוא. שני זני הפלפלים מתאימים מאד כנשנוש בריא, עם או בלי מטבל. אפשר לטגן אותם בשמן זית חצי עמוק או לקלות אותם קלות - עד לריכוך, להיזהר לא לשרוף מדי, לסחוט מעט לימון, לפזר מעט מלח גס ולאכול.

זו ההזדמנות שלנו לעשות רגע סדר בפלפלים האדומים ולהסביר מהו פלפל אדום ומהי בעצם גמבה. פלפל הוא שם כללי לזן של ירקות ממשפחת הסולניים (צמחים בעלי פרחים אשר חלקים ניכרים מהצמח מותרים לאכילה). השם גמבה הוא בעצם שם "חיבה" שניתן במשך השנים לפלפל האדום הרגיל שכולנו מכירים ואוהבים. משום מה, בשפה העברית הפלפל זכר והגמבה נקבה... ביחד עם הפדרון והרמירו, משק זהבי מספק לנו 8 זנים של פלפלים, חלקם מתוקים וחלקם חריפים אש. אם טרם טעמתם אותם, אנחנו ממליצים למהר, העונה של חלקם קצרה מאוד ונמשכת רק מספר שבועות.

עוד טעימה:

שינויים במועדי המשלוחים!
ליקרים, תמרים וסיפורים
בחירות במדף התפוחים
ענבי קרימסון ותפוחי גאלה !
תפריט הקיץ ממשיך להתמלא
עגבניית תמר היא שם דבר
חברים ונהנים
לימונים והופעת הגיזרונים
הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים
צמחי מרפא במיצוי מיטבי
מגבירים את שירות המשלוחים
מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
האבטיחים כבר כאן
יום המשפחות שמח בשוקבוק
לתת אמון זו אהבה
פירות יבשים: נכון/לא נכון
דיאטה ללא גלוטן
חוק הסימון ותוצרת חקלאית
החלטות לשנת 2020
בשוקבוק, קהילות נהנות יותר
מתכונים לחורף בריא
בחורף, מרק ירקות או סלט?
אריזות חיסכון והטבות דצמבר
דוד משה מגיע לשוקבוק
המלצות החקלאים לשר
הקדימו תזונה לחורף
הפירות שחיכיתם להם הגיעו
חודש הדר
פירות הפרימיום של שוקבוק
במקום לפח - מהפך!
2 הטבות לחודש החגים
לקראת קניות החג
אפרסהמון חדש בשוקבוק
ברכות לגדיד 2019
שלום ספטמבר
אזורי משלוח ותוצרת חדשים
רואים את השגרה באופק
אוגוסט של מתנות נמשך!
אוגוסט של מתנות בשוקבוק!
המנגו והתירס הלבן כבר כאן!
הישרדות עונת ה-וי.איי.פרי
החיים הוורודים של הבטטות
עלייה במשקל - רווח שלכם
עוצמת הבריאות באריזת מיקרו
פצצת אנרגיה ירוקה
לאן נעלמו הלימונים שלנו?
האתגר הבריא הבא הגיע!
נגישות