בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

שנה טובה ומועדים למשלוח

הרימונים של נתי גרלה ועמוס כהן, התפוחים של יבולי ישראל ופירות הגולן, הדבש של מכוורת סימנר בעין ורד, הגזר לגפילטע פיש של גלי משה, הפלפל החריף לחריימה של איתן בוביל וכל הפירות והירקות שיעלו על שולחן החג שלכם השנה יגיעו לביתכם בעזרת מערך השליחויות המיוחד שלנו לתקופת החגים.

תחילת שנת הלימודים ולקראת ראש השנה: בשבוע הראשון של ספטמבר עובדים כרגיל ובמרץ לקראת סוף שבוע ארוך במיוחד המתחבר אל ערב ראש שנה והחג. בשבוע החג נקבל הזמנות באתר ובאפליקציה עד יום שלישי (מוצאי החג) בשעה 20:30 ונבצע משלוחים ביום חמישי, 13.9, בלבד. לקראת יום כיפור: ניתן יהיה לבצע הזמנות באתר ובאפליקציה עד מוצ"ש, 15.9, בשעה 20:30. משלוחים יתבצעו ביום שני, 17.9, בלבד.

סוכות ושמחת תורה: גם ערב סוכות מתחבר לסוף השבוע שלפניו. הזמנות תתקבלנה עד מוצאי החג, יום שני 24.9 בשעה 20:30 וביום שלישי 25.9 עד שעה 14:30. המשלוחים יתבצעו בימי רביעי וחמישי, 26-27.9. בשמחת תורה ניתן יהיה לבצע הזמנות עד יום שני, 1.10 ב- 20:30 ובשלישי, 2.10 עד , 14:30. המשלוחים יתבצעו בימי רביעי וחמישי, 3-4.10, בלבד.

למרות התכנון הקפדני, ייתכנו שינויים בשעות סגירת ההזמנות והמשלוחים, אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן באתר ובאפליקציה. מוקד השירות הטלפוני יעבוד בשעות הרגילות בימי העבודה בלבד.

ירוק זה הכתום החדש

קלמנטינה מזן "סצומה" מגיעה אלינו, במקור, מיפן. אל שוקבוק היא מגיעה ממושב רמות שברמת הגולן. הסנונית הראשונה מבין אחיותיה הכתומות מזנים ידועים יותר, כמו מיכל, אור ואודם.

הקלמנטינה שייכת למשפחת פירות ההדר. ההיסטוריה שלה מתחילה בצרפת של המאה ה-19, שם היא נוצרה כתוצאה מהכלאה בין חושחש (תפוז מר שאינו אכיל), המשמש ככַּנָּה - צמח המיועד להרכבה של צמחים, ובין טנג'רין (זן של מנדרינה) אשר הורכב עליו. את ההכלאה ביצע כומר בשם Clement Rodier, שגם העניק לה את שמה: Clementine - קלמנטינה. מאז פותחו זני קלמנטינה שונים ברחבי העולם. סצומה פותח ביפן בתחילת שנות ה-20 של המאה הקודמת, הוא מבשיל בתחילת ספטמבר ועונתו קצרה.

כמו כל פירות ההדר, גם הקלמנטינה עשירה בוויטמין סי המסייע בחיזוק המערכת החיסונית ועוזר לספיגה מיטבית של הברזל בגוף. הסיבים התזונתיים שבה מסייעים לתחושת שובע ותומכים בפעילות תקינה של מערכת העיכול. עם תחילת שנת הלימודים, אנחנו בשוקבוק ממליצים לצרף קלמנטינה לקופסת ארוחת העשר של הילדים. תחשבו על זה: פרי קטן (אפשר לסיים אותו במהירות ולצאת לחצר) הקליפה מגנה עליו מפני מכות וסימנים והכי כיף - אפשר לחלוק עם חברים... לילדי הכיתות הנמוכות כדאי לעזור עם הקילוף: לפני שמכניסים לתיק, בצעו קילוף ראשוני של הקליפה, בעדינות עם הציפורן, מבלי לתלוש אותה. זה כל ה-head start שילד צריך...

מתנה קטנה - רעיון גדול

"חברים עם הטבות" - הקבוצה שלכם בשוקבוק. אנחנו מזמינים אתכם להמליץ לחבריכם על שוקבוק, לפתוח ביחד קבוצה וליהנות בכל חודש מהטבה בלעדית. ניתן להזמין חברים ללא הגבלה וללא שום התחייבות, אפילו כעת - בכתובת:  www.shookbook.co.il/groups

והחודש אנחנו בסימן חזרה לבית הספר עם משהו קטן ובריא לארוחת עשר: מלפפון בייבי או עגבניות שרי מכל הסוגים. ילדים קטנים אוהבים "ירקות קטנים": אפשר לאכול בידיים והם "נגמרים מהר". החלק הבריא של המתנה היא העובדה שלא צריך לחתוך את המלפפון או עגבניית השרי לפני שמכניסים לקופסת האוכל. כידוע, הדרך הטובה ביותר לשמר את הוויטמינים והמינרלים שבירקות ובפירות היא לשמור אותם שלמים בקליפתם. ברגע שחתכנו את הירק או הפרי הם מתחילים לאבד מאיכותם. זה אומנם לא יקרה בין שבע לעשר בבוקר... ובכל זאת: עדיף לאכול אותם שלמים. בנוסף, ירקות חתוכים מומלץ לשמור בקירור וזה לא בדיוק התיק של הילד, שמתחמם אפילו בכיתה הממוזגת.

גם אתם רוצים לפנק את החברים שלכם בהטבה ייחודית בכל חודש? זה פשוט: שולחים אלינו מייל, מקבלים קוד גישה ויכולים לצרף לקבוצה כמה חברים שרוצים. כל הפרטים באתר שוקבוק. מצטרפים חדשים יוכלו ליהנות ממתנה כבר במהלך ספטמבר.

עוד טעימה:

הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים
צמחי מרפא במיצוי מיטבי
מגבירים את שירות המשלוחים
מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
האבטיחים כבר כאן
יום המשפחות שמח בשוקבוק
לתת אמון זו אהבה
פירות יבשים: נכון/לא נכון
דיאטה ללא גלוטן
חוק הסימון ותוצרת חקלאית
החלטות לשנת 2020
בשוקבוק, קהילות נהנות יותר
מתכונים לחורף בריא
בחורף, מרק ירקות או סלט?
אריזות חיסכון והטבות דצמבר
דוד משה מגיע לשוקבוק
המלצות החקלאים לשר
הקדימו תזונה לחורף
הפירות שחיכיתם להם הגיעו
חודש הדר
פירות הפרימיום של שוקבוק
במקום לפח - מהפך!
2 הטבות לחודש החגים
לקראת קניות החג
אפרסהמון חדש בשוקבוק
ברכות לגדיד 2019
שלום ספטמבר
אזורי משלוח ותוצרת חדשים
רואים את השגרה באופק
אוגוסט של מתנות נמשך!
אוגוסט של מתנות בשוקבוק!
המנגו והתירס הלבן כבר כאן!
הישרדות עונת ה-וי.איי.פרי
החיים הוורודים של הבטטות
עלייה במשקל - רווח שלכם
עוצמת הבריאות באריזת מיקרו
פצצת אנרגיה ירוקה
לאן נעלמו הלימונים שלנו?
האתגר הבריא הבא הגיע!
מצאנו אוצר חדש
עמק יזרעאל אנחנו בדרך
הגיע זמן הדובדבן
יד הדמיון
שבוע עצמאות
הקיץ מגיע. תות, סוף.
פסח שמח וכשר בשוקבוק
ישראל בוחרת שוקבוק
העם עם הגולן והלב עם העוטף
האספרגוס חוזר לשוקבוק!
הטבה בלעדית לאימהות טריות
לחיות בלי שקיות
שישוקבוק - משלוחים גם בשישי
הארטישוק חוזר והוא במיטבו!
לידע יש טעם של עוד...
פיצוץ בפה
ויהי אור! (לזמן מוגבל)
טעמתם פעם שעוונית נאכלת?
חג שמח, תמר, אלה, שקד...
מלכת היער
חורף חם
פרידה מחבר יקר
יורדים לשורש המרק
הפתעות כמוסות ומתוקות
בשבילנו זו שליחות
בריאות מג'ינג'ר עד תות
מרחיבים את שירות המשלוחים!
התשובה שלנו ל"צבע אדום"
השבוע נגשים חלום ורוד
העלים החדשים הגיעו!
בוחרים שוקבוק לחיים בריאים
בננות בשקית הבשלה מבוקרת
מלך הפופ מגיע!
הבריאות שבטעם
אוהבים לא אוהבים
רגע לפני אחרי החגים
מתחילים שנה - סוגרים עונה

מריחים את תשנ"ט
טעימה של שזיפים
חגיגה באוגוסט
ברוכים הבאים