בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

האתגר הבריא הבא מגיע לשוקבוק!

שלום, שמי כרמית תורג'מן. אתחיל בווידוי: כל חיי רציתי לאכול בריא יותר. אבל הפיצות, הממתקים והמסעדות תמיד היו חזקים ממני. ניסיתי כל מיני דיאטות שהיו קשות ומתישות עבורי. מעולם לא הגעתי לתוצאות שרציתי ובאחת הפעמים אפילו סיכנתי את בריאותי. שנים הסתובבתי במעגל האכזרי הזה, עד שמצאתי את הדרך שלי לאורח חיים בריא יותר. דרך שהיא מאוזנת, הדרגתית ומתגמלת. ובעיקר: כלי לחיים, לי ולכל מי שרוצה להיפטר מהרגלי אכילה לא רצויים ולנקות את הגוף בדרך קלה שאינה פולשנית או מזיקה לבריאות.

בעולם ה״טוו׳יטר״ וה״סטורי״, נדמה ששינויים צריכים לקרות מהר, אך אני מאמינה שכל שינוי הוא תהליך שמצריך זמן, מאמץ ומחשבה. האם אתם מוכנים לשינוי? האם אתם באמת רוצים להיפטר מהרגלי האכילה שלכם ולאמץ שגרה נכונה יותר, ללמוד לבשל ולאכול בריא, לשפר את תפקודי מערכת העיכול וכן - גם לרדת במשקל (לקראת פתיחת החופש הגדול), בדרך פשוטה שאינה קיצונית? תכירו את תכנית Roots Challenge: אתגר בן 4 שבועות המספק מסגרת תומכת לאורח חיים בריא. למרות שמו, אין הכוונה להכריח אתכם לאכול רק שורשים... אבל אנחנו כן רוצים לחזור ל"שורשים" התזונתיים שלנו, לפני ה"פאסט-פוד" והאוכל המעובד. אז מה אוכלים? הכל ובלבד שהוא טבעי. את המשחק "חי, צומח, דומם" מכירים? אז אוכלים כל מה שצומח, למי שאוהב - אז גם מה שחי, אבל את ה"דומם": המתועש, המשמר והצבוע שלא כדרך הטבע - משאירים מחוץ לצלחת.

במהלך ארבעה שבועות, תחשפו להנחיות פשוטות, טיפים מועילים מהדיאטנית שלנו ומתכונים מעוררי תיאבון (אפילו לחובבת ממתקים מושבעת כמוני!). מיד עם ההרשמה תצורפו לקבוצת תמיכה סגורה בה אלווה אתכם בכל שלב בתהליך. תוכלו לשתף, להתייעץ, לראות שגם אחרים חווים את אותן תגובות שקורות בגוף שלכם ועוד. התפריטים והמתכונים שתקבלו יעניקו לגוף שלכם את כמות הוויטמינים והמינרלים המספקת. אנחנו לא סופרים קלוריות אבל תגלו שבאכילה נכונה אין צורך בכמויות עצומות של מזון כדי להרגיש שובע. מה יקרה לכם במהלך האתגר? תלמדו ליישם הרגלי אכילה נכונים תוך הקשבה לגוף שלכם, תרחיבו את התפריט הביתי ב"רפרטואר" חדש (או מתכונים ותיקים בטוו'יסטים בריאותיים), תלמדו לבשל בריא יותר במקום לשלוף מהפריזר שקיות קנויות. אכילת תפריט מגוון המושתת על הטבע, ללא חומרים מעובדים, יזין את הגוף בוויטמינים ומינרלים, סיביים תזונתיים ומים ויתרום לשיפור פעילות מערכת העיכול והמעיים. הגוף שלכם יתנקה מכל החומרים שהוא לא בנוי לעכל או לצרוך אותם, בלוטות הטעם תתעוררנה לטעמים חדשים-ישנים (עגבנייה טרייה עם מלח תהיה טעימה יותר מכל בורקס...) וכמובן: עם הזמן תראו ירידה במשקל. לאחר 28 ימים, תרגישו איך הגוף "בנוי אחרת", אוכל אחרת, רוצה טעמים אחרים ועוד. וכדי להקל על העמידה באתגר, הכנו עבורכם, בשיתוף עם שוקבוק, רשימת קניות עם כל המצרכים שתצטרכו - בלחיצת עכבר. כדי לעשות לכם סדר בראש ולהכיר לכם מצרכים טריים ונהדרים מהחקלאים שאתם כבר מכירים (כי חשוב מאוד להיות בטוחים באיכות ובטריות חומרי הגלם והמזונות שאנחנו מכניסים לגוף שלנו, במיוחד בתהליך של שינוי בריאותי).

תוכלו להעצים את החוויה ולהצטרף אלינו ליום כיף בטבע, הכולל סדנת קלפים חוויתית, טיול קצר וסדנת בישול בריא. ואם אתם ממש רציניים - תוכלו גם להתייעץ באופן אישי עם הדיאטנית שלנו. אחד הדברים הכי מרגשים בעיניי באתגר הוא שאתם לא לבד. אנחנו קהילה שעוברת יחד שינוי מיוחד. אני ושאר חברי הקהילה נמצאים איתכם לאורך הדרך כדי לייעץ, לתמוך, להקשיב ולענות לשאלות. האם אתם מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך! החוויה הזו עומדת לשנות לכם את החיים לטובה. לכל הפרטים ולהרשמה לחצו כאן.

שבועות חג החקלאות

חג שבועות המוזכר בתורה הוא באופיו חג חקלאי, העוסק בקציר החיטים (החיטה) ובביכורים - פירות העץ ותבואת השדה הנמנים על שבעת המינים בהם התברכה הארץ. בתקופת בית המקדש, היו מצווים להביא את הביכורים כמנחה לכוהנים, בתקופה שבין שבועות ועד סוכות: "ראשית ביכורי אדמתך תביא בית ה' אלוהיך." (שמות כ"ג, 19).

לאחר חורבן ירושלים ובית המקדש השני לא היה כמובן לאן לעלות לרגל ולמי להביא ביכורים. גם הגלות שבאה בעקבות החורבן ניתקה את עם ישראל מעבודת האדמה בארץ ישראל וחג השבועות איבד את אופיו החקלאי וקיבל תוכן חדש: מתן תורה. בתקופת המשנה והתלמוד, כאשר נקבע הלוח העברי, נקבע גם תאריך לחג השבועות: ו' בסיוון. תאריך המציין, עפ"י המסורת (בתורה אין אזכור מפורש לתאריך זה) את זמן מתן תורה במעמד הר סיני. במשנה, נקבע לחג שם נוסף: "עצרת". משמעות המילה עצרת היא סיום ונעילה. מאחר והחג מתקיים בתום תקופת ספירת העומר הוא למעשה "נועל" את חג הפסח. וכמובן, לא נשכח את "חג המים" שמקורו בתקופה מאוחרת יותר, שהתחיל בקהילה היהודית בצפון אפריקה. המנהג בחג הוא שפיכת מים אחד על שני. בארץ שיכללו את המנהג ואולי כדאי באמת לעדכן את השם לחג "קרבות המים". אבל נחזור לפן החקלאי של החג. ההתיישבות העובדת שהקימה את המושבים והקיבוצים ראתה בעבודת האדמה חלק מרכזי בהתחדשות הציונית. החקלאים הישראליים של תחילת המאה ה-20, בארץ שלפני הכרזת המדינה, בחרו להחזיר לשבועות את צביונו החקלאי הקדום כחג הביכורים. אך במקום עלייה לרגל לבית המקדש עם סלי ביכורים ערכו תהלוכות חגיגיות והובילו עגלות מקושטות בירק ובצמחייה המציגות את התוצרת החקלאית של המשק ומביאים אותה, באופן סמלי לחלוטין, כשי לקרן קיימת לישראל - זכר להבאת הביכורים לכוהני בית המקדש.

אבל איפה מוצרי החלב? המעדנים? עוגות הגבינה? איפה הלזניות, השוקו והקרם פרש? יכול להיות שבני ישראל היו עולים לבית המקדש עם טנא קישים וספגטי אלפרדו ואף אחד לא סיפר לי? ובכן בדקנו ויש לכך כמה סיבות. הראשונה, התורה נמשלה לחלב "דבש וחלב תחת לשונך" (שיר השירים ד', 11) ולכן, בחג מתן תורה, נוהגים לאכול מוצרי חלב. באותו מעמד למרגלות הר סיני, קיבלו בני ישראל גם את דיני הכשרות, ביניהם גם דיני השחיטה ומכיוון שלא היו ערוכים לכך מבעוד מועד, הוכרחו לאכול מאכלי חלב. ישנה גרסה שטוענת שיהודים שחיו בארצות הקרות לא יכלו ליהנות מפירות הארץ ולכן עברו למוצרי חלב. וישנה הגרסה הצינית שמדברת על "שביל החלב" - נתיב הכסף. מי היה בעל המאה ששפך כסף כחלב על קמפיינים פרסומיים לחלב ומוצריו? מי היה היחצ"ן הראשון שדאג להוציא אייטם, בכל שנה, על הפרה השיאנית במתן חלב. ואיך זה שתמיד שמה עדנה... או חייקה...? גם האלרגיה ללקטוז וההפחדה על כך שחלב מתאים לעגלים לא לבני אדם, לא הצליחו לכבות את התשוקה לחלב ומוצריו. הפייסבוק של כולנו מלא במתכונים, רשתות השיווק מלאות במבצעים וצריכת החלב עולה על כל דמיון.

מטבע הדברים, אנחנו בשוקבוק תומכים, כמובן, בגרסה החקלאית של החג (אבל מתים על עוגות גבינה ומאכלי חלב...). בקרוב יעלו לאתר ביכורי הענבים שלנו ופירות קיץ נוספים, בהתאם להבשלה הטבעית שלהם. אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו, לכל החקלאים ולכל בית ישראל חג שבועות שמח וטעים.

שוקבוק שווה בדיקה

ברוכים הבאים לקוחותינו החדשים. השבוע תבצעו את ההזמנה הראשונה שלכם בשוקבוק - הזמנת הביכורים. לפני שנספר לכם קצת על עצמנו, רצינו לומר שיש אצלנו מועדון לקוחות שנקרא "חברים עם הטבות" שמקבלים מאתנו מתנה קבועה בכל חודש, ובנוסף - אם יש בינכם אימהות שילדו בטווח 3 החודשים האחרונים, יש לנו עבורכן מתנה ללא התחייבות רכישה, בשם "נולדנו בשבילך". אבל לפני הכל, בואו תכירו מי אנחנו ובאילו אופנים אנחנו שונים מאחרים.

"הרעיון להקים את שוקבוק נולד כשהבאתי להורים שלי ארגז פלפלים המיועדים לייצוא. אמא שלי אמרה: "למה בסופר אני לא יכולה לקנות איכות כזאת?" כייצואן, השאלה הזאת גרמה לי לחשוב איך אני יכול לקחת את הסחורה האיכותית שכל העולם מקבל, חוץ מאתנו בישראל, ולהנגיש אותה לקונים בארץ." מספר אייל יעקובי, מנכ"ל שוקבוק וממקימיו. "ומכאן זה התגלגל". שוקבוק היא זירת מסחר אינטרנטית שמאחוריה עומדים חקלאים מצטיינים ולכולם אותה מטרה: לספק תוצרת חקלאית טרייה, טעימה ומפוקחת. אנחנו לא רשת-שיווק או האנגר אחסון. יש לנו פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת, מרכז לוגיסטי הכולל בית אריזה, מערך משלוחים ושירות לקוחות ועשרות חקלאים ישראליים ותיקים, מסורים ואוהבים את המקצוע ורוצים רק דבר אחד: להביא לכל בית בישראל את התוצרת הטובה ביותר במחיר ההגון ביותר לשני הצדדים. מהמחירים שלנו אתם יכולים להתרשם בעצמכם. יש זולים מאתנו ויש יקרים (בטירוף) מאתנו, אבל אם אתם כאן, חשובה לכם איכות המזון שנכנס אליכם הביתה - וכאן יש לנו יתרון בולט על פני אתרים אחרים, רשתות או חנויות פרטיות.

איכות התוצרת החקלאית תלויה במספר פרמטרים: הקפדה על גידול התוצרת כולל בקרת איכות חיצונית קבועה, טריות ואחריות אישית. 3 תנאים שלא תמצאו - ביחד, במקומות אחרים.

איכות ופיקוח: בשוקבוק אנחנו מוכרים בעיקר תוצרת לייצוא המפוקחת בתקנים המחמירים ביותר, לרבות פיקוח ובדיקות מעבדה קבועות על שימוש בחומרי הדברה. תוצרת שאינה עומדת ברף שנקבע לא תשווק כאן, נקודה.

טריות: רק בשוקובוק המסחר הפוך: קודם הלקוחות מזמינים אחר כך החקלאים קוטפים!!! אתם מבצעים הזמנה באתר או באפליקציה וקובעים תאריך משלוח. ההזמנה שלכם מועברת לחקלאים מהם הזמנתם. בלילה שלפני המשלוח, כל מגדל יורד לחלקה שלו, בוחר, קוטף ושולח לבית האריזה של שוקבוק את סך התוצרת שהוזמנה ממנו לתאריך המשלוח של אותו מועד. לכן, גם אם הזמנתם קישוא אחד או אפרסק אחד, החקלאים הרלוונטי יקטף אותם במיוחד עבורכם, גם אם זו כל ההזמנה שנעשתה עבורו באותו יום.

אחריות אישית: שוקבוק הוא אתר ישראלי שנבנה על קשר ישיר בין החקלאים לצרכנים! כל הירקות והפירות מגיעים ישירות מחקלאים ישראליים. ברחבי האינטרנט ישנם אתרים המתיימרים למכור תוצרת חקלאית ישירות מהחקלאי, כשבפועל החקלאי הוא דמות פרסומית שאינה קיימת במציאות ורוב התוצרת מגיעה מהשוק הסיטונאי ומספקים לא מזוהים. לעומת זאת, בשוקבוק לצד כל מוצר או תוצרת, תוכלו לראות מי גידל/ייצר אותם והיכן ממוקם המשק. זה לא פייק, אלו חקלאים אמיתיים וקיימים.

יש לנו 2 הטבות קבועות ללקוחות שלנו, שתיהן אינן תלויות רכישה (למעט דמי משלוח רגילים):

״חברים עם הטבות״ - הקבוצה שלכם בשוקבוק. הזמינו חברים/משפחה להירשם לשוקבוק (זה בחינם ולא מחייב אתכם לשום רכישה) ולפתוח ביחד קבוצה. פעם בחודש, בכל חודש מהטבה בלעדית. ניתן להזמין חברים ללא הגבלה וללא שום התחייבות, אפילו כעת – בכתובת: shookbook.co.il/groups. החודש החברים שלנו יכולים לבחור בין מארזי פירות הביס שלנו: נקטרינה ביס או אפרסק ביס. אז מהרו לצרף חברים או להצטרף לקבוצות קיימות כדי ליהנות מההטבה כבר בהזמנה הראשונה שלכם.

״נולדנו בשבילך״ – בנינו סל מוצרים המתאים לנשים לאחר לידה. ההטבה היא למעשה שובר חד-פעמי המזכה בחבילת מוצרים המיועדת לנשים עד שלושה חודשים לאחר לידה. כל שצריך לעשות הוא לפנות אלינו במייל, לצרף הוכחת לידה כלשהי: תעודת לידה של הרך הנולד, אישור בית חולים וכו'. לא לשכוח לכתוב לנו באיזה שם אתם רשומים אצלנו באתר. לאחר כיום, תקבלו מאתנו בחזרה לינק לקופון רכישה. המוצרים בחבילה יסומנו עבורכם באתר ובעת ההזמנה המשפחתית הרגילה, פשוט תוסיפו אותם לסל המוצרים. בשלב הזה סכום המוצרים בחבילה יתווסף לשאר המוצרים שתזמינו, אך אל דאגה: בקופה, בעת התשלום, תוכלו לראות שהם מוענקים לך במתנה והם יצורפו לארגז המוצרים שלכם.

אנחנו מאחלים לכם הנאה מלאה ממוצרי שוקבוק וזמינים עבורכם בשתי דרכים, בשירות הלקוחות הטלפוני שלנו, במספר: 1-700-555704 או במייל: customer_support@shook-book.com

עוד טעימה:

שינויים במועדי המשלוחים!
ליקרים, תמרים וסיפורים
בחירות במדף התפוחים
ענבי קרימסון ותפוחי גאלה !
תפריט הקיץ ממשיך להתמלא
עגבניית תמר היא שם דבר
חברים ונהנים
לימונים והופעת הגיזרונים
הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים
צמחי מרפא במיצוי מיטבי
מגבירים את שירות המשלוחים
מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
האבטיחים כבר כאן
יום המשפחות שמח בשוקבוק
לתת אמון זו אהבה
פירות יבשים: נכון/לא נכון
דיאטה ללא גלוטן
חוק הסימון ותוצרת חקלאית
החלטות לשנת 2020
בשוקבוק, קהילות נהנות יותר
מתכונים לחורף בריא
בחורף, מרק ירקות או סלט?
אריזות חיסכון והטבות דצמבר
דוד משה מגיע לשוקבוק
המלצות החקלאים לשר
הקדימו תזונה לחורף
הפירות שחיכיתם להם הגיעו
חודש הדר
פירות הפרימיום של שוקבוק
במקום לפח - מהפך!
2 הטבות לחודש החגים
לקראת קניות החג
אפרסהמון חדש בשוקבוק
ברכות לגדיד 2019
שלום ספטמבר
אזורי משלוח ותוצרת חדשים
רואים את השגרה באופק
אוגוסט של מתנות נמשך!
אוגוסט של מתנות בשוקבוק!
המנגו והתירס הלבן כבר כאן!
הישרדות עונת ה-וי.איי.פרי
החיים הוורודים של הבטטות
עלייה במשקל - רווח שלכם
עוצמת הבריאות באריזת מיקרו
פצצת אנרגיה ירוקה
לאן נעלמו הלימונים שלנו?

נגישות