בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

#נשארים_בבית_נשארים_בריאים

לפי כל הגורמים המקצועיים ולפי הניסיון שנצבר בסין ושכנותיה, הדרך היעילה ביותר להגן על עצמנו מפני הידבקות בקורונה היא להישאר בבית. מדענים ברחבי העולם עובדים לילות כימים על מנת לפתח חיסון, ישנן המלצות שונות הנוגעות לחיזוק מערכת החיסון באמצעות מוצרים טבעיים וטבעיים פחות, אבל עד עתה מה שהוכח באופן מובהק כגורם המשמעותי ביותר למניעת התפשטות הוירוס הוא בידוד. וזה מה שמבקשים מאתנו לעשות. לשבת בבית. כהורים, לפעמים אנחנו אומרים לילדים שלנו "העזרה הטובה ביותר שלכם, היא לא להפריע". היום, אנחנו המבוגרים מתבקשים להישאר בבית ולא להפריע.

תישארו בבית. לא כי יש שוטרים בחוץ שבודקים וקונסים, אלא כי זה הדבר הנכון לעשות. תישארו בבית כדי לצמצם את כמות ומהירות ההדבקה במדינה, מתוך סולידריות חברתית, חמלה אנושית ופטריוטיות. תישארו בבית, תקשיבו לאיטלקים שהתנהגו כמונו והיום נמצאים בקטסטרופה בלתי נתפסת שלא היינו רוצים לראות ברחובותינו. תישארו בבית כי היום אפשר למצוא הרבה הצעות שוות לניצול את הזמן הפנוי - חינם אין כסף. ליקטנו עבורכם כמה הצעות, על קצה העכבר:

לשכת התעסוקה מציעה בחינם מגוון קורסים מקצועיים, אונליין.

איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל מפעיל קו סיוע חינמי למשפחות הזקוקות להכוונה כלכלית, בימים אלו של חוסר ודאות פיננסית.

אתר סטימצקי מציע מגוון הנחות על ספרים לכל גיל ומשחקים לכל המשפחה, כולל משלוחים חינם, בקנייה מעל סכום מסוים (תנסו לבצע רכישה מאוגדת עם השכנים בבניין ולחסוך את דמי המשלוח) .בנוסף, המון אתרי ספרים דיגיטליים מציעים ספרים להורדה בחינם, לצד מגוון מבצעים.

מוזיאון ידידי ישראל מציע סיור וירטואלי במוזיאון, מהמחשב או מהטאבלט - ללא עלות. הפעילות נערכת ב-15 שפות ומתאימה לגילאי 7 ומעלה.

אנחנו בשוקבוק מבטיחים להגיע לכל בית במסלולי החלוקה שלנו. השדות, המטעים והחממות מלאים בתוצרת חקלאית טרייה, החקלאים שלנו בריאים ועובדים כרגיל, מערך השליחים גייס אנשים נוספים וכולם בריאים ונוקטים בכל אמצעי ההגנה הנדרשים. בית האריזה שלנו עובד באופן מוגבר ואנו עורכים את כל הבדיקות הנדרשות לשמירה על בריאותכם, בתיאום מלא עם הנחיות משרד הבריאות. אנחנו נניח את המארז שהזמנתם מחוץ לדלת ונודיע לכם במסרון שהחבילה ממתינה לכם. השליחים שלנו לא ייכנסו לבתים, אלא אם תבקשו מאתנו עזרה להרים את הארגז מדלת הכניסה ועד למטבח. לכל שאלה או בקשה, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם, במייל או בטלפון שמספרו: 1-700-555-704.

אנחנו מזכירים שניתן לשנות את הכתובת למשלוח, בכל הזמנה מחדש. כך שאתם יכולים לערוך קניות גם עבור בני משפחה או חברים שלא יכולים לצאת מהבית ולשלוח את הארגז ישירות לכתובת ביתם. אנו מאחלים לכולכם הרבה בריאות ובשורות טובות.

#נשארים_בבית_נשארים_בריאים

חדש: צמחי מרפא של ראן פארמה

השבוע, אנחנו שמחים להעלות לאתר מוצרים נטורופתיים המיוצרים ע"י חברת "ראן פארמה" מבית "פארמה תמר" - החברה הגדולה בארץ בתחום תכשירים טבעיים, צמחי מרפא, שמנים אתריים וחומרי גלם לתעשיית הרוקחות והקוסמטיקה. לאחרונה הצליחה חברת "ראן פארמה", בעבודה משותפת עם חברת "גארלישר" הגרמנית, לייצר סדרת מוצרים בטכנולוגיה פורצת דרך. מדובר במיצויים צמחיים בריכוז 1:1 ללא אלכוהול. חברת "גארלישר" בעלת GMP פארמצבטי, הנחשבת לחברה המובילה והאיכותית בעולם לייצור טינקטורות (מיצוי צמחי מרפא באמצעות אלכוהול) ותמציות יבשות. כל המוצרים, ההמלצות, אופן השימוש וכל הידע המקצועי המופיע כאן ובאתר מסופק ע"י "ראן פארמה" ועל אחריותה.

פריצת דרך: כל היתרונות של מיצוי צמחי המרפא - ללא אלכוהול!

כל מי שמבין בתחום רפואת הצמחים יודע שהפקת המיטב ממרבית צמחי המרפא ומיצוי מקסימלי ואיכותי של החומרים הפעילים בצמח היא תהליך הדורש שימוש בכמות מסוימת של אלכוהול. מים לבדם לא מספיקים לכך. הבעיה היא, שישנם אנשים רבים (בעיקר ילדים) שלא יכולים או לא אוהבים לבלוע תכשירים על בסיס אלכוהול. גם ב"ראן פארמה" וב"גארלישר" הבינו זאת. לכן הן כן השתמשו באלכוהול בזמן תהליך מיצוי הצמחים, אך הודות למכשור המתקדם, הידע המקצועי והניסיון, הן הצליחו לזקק ולהפריד לחלוטין את מיצוי הצמח מהאלכוהול! כל זאת בתנאי ואקום מבלי לאבד את החומרים הפעילים. בצורה זו, הצליחו לייצר תכשירים איכותיים ומרוכזים ללא טיפת אלכוהול! הריכוז הגבוה במיוחד של המיצויים מאפשרים להשיג תוצאות קליניות טובות במינונים נמוכים יחסית לטינקטורות מתחרות, מה שמעלה את היענות המטופלים של המותג "פיור הרבס" לצרוך את התרופה (בעיקר ילדים שלא אוהבים את הטעם החריף של האלכוהול).

מוצרי "ראן פארמה" מציעים פתרון מושלם ומשלים לרפואה המסורתית. כל תהליך הייצור, החל בקבלת הצמחים ואחסונם ועד לאריזתם ושיווקם נעשה תחת פיקוח קפדני של גורמים ותקנים מחמירים, בינ"ל וישראליים. כל חומרי הגלם מיובאים מהספקים המובילים בתחומם, המפוקחים ומאושרים ע"י משרד הבריאות ותחת תקני איכות של ISO ו-GMP. החברה נמצאת בפיקוח מתמיד של אגפי משרד הבריאות הרלוונטיים: רוקחות, מזון, קוסמטיקה, א.מ.ר ואיכות הסביבה. החברה נבחנת ונסקרת תקופתית על ידי מכון התקנים הישראלי ופועלת בהתאם לדרישות התקן הישראלי והתקנים הבינלאומיים:GMP ,ISO 9001:2008 ,ISO 227716:2007 ,ISO 13485:2003.

יש לכם שאלות על מיצוי זה או אחר? מתלבטים אם תכשיר מסוים מתאים לכם? רוצים לקבל מידע מקצועי נוסף לפני הרכישה? שירות הלקוחות שלנו מציע לכם קשר ישיר לספיר יעקובי, הרבליסטית קלינית. שאלות ניתן לשלות במייל, לכתובת: shibboletb@gmail.comבצירוף מספר טלפון.

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. השימוש במוצרים הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל.

נשים בהריון, מניקות ו/או אנשים עם מחלות רקע, מומלץ לפנות לספיר יעקובי, הרבליסטית קלינית, להכוונה נוספת, למייל: shibboletb@gmail.com

התפשטות נגיף הקו...נספירציות

האם באמת הכל התחיל מסיני אחד שאכל מרק עטלפים? האם העולם שלנו עד כדי כך חלש, שאדם אחד מתוך מיליארדים יכול להמיט עליו כזה אסון? או שישנם כוחות נסתרים שהחליטו להשתלט על העולם, להעניש אותנו או לתת לנו שיעור כואב על מהות החיים? בתנאים של חוסר ודאות ובהלה לא מרוסנת, האדם מחפש סיבות שיעשו לו סדר בראש. מי ולמה הן שאלות קריטיות להבנת המציאות. את מי לעזאזל אפשר להאשים ולמה לכל הרוחות הם עשו את זה? הנה חלק מהסיבות הרווחות בעולם, להתפשטות מגפת הקורונה.

סיבה אקולוגית: אומרים שהיקום התהפך עלינו כתגובה לנזקים ולהרס העצומים שגרם אורח החיים המודרני לכדור הארץ. האוויר, המים, הצמחייה, בעלי החיים, משאבי הטבע שאנחנו לא מפסיקים לשאוב, גזי החממה - גרמו לקריסת מערכות טוטאלית. ה"מערכת החיסונית" של כדור הארץ מתקוממת נגד הפולש (אנחנו) וזו דרכו לנקות ולהבריא את העולם. מערכת יחסים נצלנית ועושקת של עשרות שנים נפסקה היום, ואם לא נתעורר על עצמנו בבוקר הבריא שאחרי הנגיף, אם לא נשפר את משבר האקלים ונשקם במהירות את נזקי האקולוגיה, המכה הבאה שתנחת על העולם תגרום לנו להתגעגע לקורונה...

סיבה פוליטית: גופים רבים טוענים כי נגיף קורונה פותח במחשכים במשך שנים ושוחרר מתוך הצורך והרצון לשלוט בעולם. מדיניות הבידוד והסגר נועדה לפגוע בחופש התנועה של ההמונים ולפקח על צעדיהם. השימוש באמצעים טכנולוגיים למעקב נועד לפגוע בזכות הבסיסית לפרטיות. סגירת הגבולות, האיסור להתקהל משרת את הצורך להפריד ולמשול. המסרים הרשמיים המועברים בכל ערב מהשלטונות להמשך זריעת פאניקה ולחיזוק השליטה - ועוד. כל אלו יוצרים קרקע פורייה לאמונה מתחזקת והולכת הטוענת כי ועידת שליטים עולמית כלשהי עושה יד אחת כדי לייצר עולם חדש, נשלט, כנוע ומונע מהפחד למות. עולם שעד כה נחשפנו לו רק בסרטי מדע בדיוני.

סיבה טכנולוגית: גישה קיצונית אחרת טוענת כי נגיף קורונה הוא בכלל המצאה. פיקציה. הוא לא קיים. אין כאן הדבקה ביולוגית אלא הרעלה כלל עולמית, באמצעות גלי קרינה מסוכנת שמקורה בטכנולוגיה מתקדמת הנקראת G5. אחרי רשת סלולרית מדור-3 ומדור-4, מגיע השלב הטכנולוגי החדש הבא. שלב הנמצא עדיין בשלבי פיתוח ופריסה שעשוי, לדעת רבים, לעלות בחייהם של מיליונים. ולראייה, טוענים המאמינים, ווהאן - העיר שבה התפרץ הנגיף (כביכול), היא העיר הראשונה בעולם שכוסתה בתשתית זו. במובן אירוני, משבר קורונה העצים את הצורך ברשת אינטרנטית חזקה, שכרגע מחזיקה "בשיניים" את הכלכלה, התקשורת והרפואה. ואולי זה מצב של "הפוך על הפוך" שאמור לקדם במהירות את פריסת הרשת החדשה. אגב, גישה זו היא המסוכנת ביותר, שכן היא קוראת תיגר על הבידוד כמונע הדבקה ועלולה להוציא אנשים לרחובות ולהחמיר את קצב ההדבקות בנגיף.

מלחמה עולמית חדשה: אלברט איינשטיין אמר פעם: "אינני יודע באיזה נשק ישתמשו במלחמת העולם השלישית, אך ברביעית ישתמשו במקלות ובאבנים." שמועות רבות טוענות כי קורונה הוא למעשה נשק ביולוגי. בין אם הייתה זו "תאונת עבודה", בלון ניסוי שיצא משליטה או המלחמה עצמה, אנשים רבים מאמינים שמדובר במאבקי כוחות בין מעצמות. השאלה מי ירתה ראשונה ולמה. יש מי שטוען שזו מלחמה כלכלית שמנהלת ארה"ב מול סין. ארה"ב רוצה לרסן את כוחה הכלכלי והתעשייתי ההולך ומתחזק של סין. לחילופין, סין מבקשת לשלוט לגמרי על הייצור, הייצוא והתוצרת הכלל עולמיים. גם אירופה חשודה כמנסה לחזק את מעמדה וכמובן הציונים (זה אנחנו) שמאז ומתמיד היה להם "אף שמריח כסף" ורוצים לבסס את מעמדם הביטחוני והיצרני.

סיבה קוסמית: אחרי שנים של צרכנות חסרת שליטה, ניצול קפיטליסטי, מאבקי כוח והרס הטבע, היקום החליט להחזיר אותנו לפרופורציות הנכונות של מה נכון וחשוב בחיים: בריאות, משפחה ושוויון. תחושת אי הוודאות מאלצת אותנו לשנות את סדר העדיפויות הפגיעה הכלכלית תכריח אותנו לקנות בהתאם לצרכים וליכולות שלנו. נלמד לעזור אחד לשני, להיות קשובים אחד לשני, להחליף שנאת חינם באהבת חינם, להיות צנועים ולהבין שישנם כוחות חזקים מאתנו. בני האדם אינם כל-יכולים כפי שהאמינו עד כה, אלא פסיק קטן במערכת גדולה מהחיים.

סיבה אסטרולוגית: אנשים רבים נושאים עיניהם לשמיים כדי למצוא תשובות בכוכבים. מסתבר שבתקופה האחרונה מבנה הכוכבים נמצא במצב שנחשב לנדיר ולייחודי, המתרחש אחת לכמה מאות שנים. האסטרולוגים מאמינים כי הכוכבים הם המשפיעים על כל תהליכי העולם. כעת, הם אומרים, הכוכבים נמצאים בזוויות המאתגרות את מאזן הכוחות בשמיים. על פי התחזית שלהם, שיא המגפה עדיין לפנינו ואת ההקלה נתחיל להרגיש רק בחודש מאי.

הבהרה: אנחנו רק מביאים דעות ומחשבות מרחבי העולם, אין בדברים משום תמיכה, הסכמה או אימות אף אחת מהן, רק הבאת דברים בשם אומרם.

עוד טעימה:

האם אתם מוכנים ליורו?
honey-life
השחור, הלבן והמיטלי הקטן
היכונו לתפריט טבעוני בשוקבוק!
עשב החיטה מגיע לשוקבוק
מבצע על נבטי העמק
זרעים, פירות וגבינות לשבועות
קלחי תירס בשני צבעים
הקאמבק של הביס
חקלאי קום המדינה
המלצות לשבוע העצמאות
חוזרים לשגרה - חוזרים למדף
הפסח הזה, כמעט כולו שוקבוק
שוקבוק היא חלק מהשגרה
פומלה אישית - לבריאות
הטבת החודש תותים
התחרות מתרחבת
יום המשפחה 2021
עוגיות מתוקות ללא מדבקה
קוקוסים ומאפים
דם כחול: אוכמניות ישראליות
שוקבוק נפתח לתחרות
נבחרי 2020 בשוקבוק
העולים האחרונים של 2020
האס המנצח של החורף
ייו רימונים ופירמידת זעתר
תזונה לקראת החורף
הפינק ליידי הישראלי חוזר!
רוח שתות
מותג מאפים חדש
מי עלה? מי ניצח? מי מפסיד?
על קפה ושמן זית
הטבע חוזר לשגרה
נפלאות המורינגה
פירות שמתחלפים
שינויים במועדי המשלוחים!
ליקרים, תמרים וסיפורים
בחירות במדף התפוחים
ענבי קרימסון ותפוחי גאלה !
תפריט הקיץ ממשיך להתמלא
עגבניית תמר היא שם דבר
חברים ונהנים
לימונים והופעת הגיזרונים
הקיץ הגיע: נא לפתוח פטריות
התירס הלבן חוזר
נשים יצירתיות ומוצרים חדשים
פלפלים, דבש ולחמים חדשים
יותר משקל פחות מחיר
מיטלי קטן ומתוק
ברכות לשר החקלאות החדש
חדש! מארזי שי לשבועות
מי יצא ומי נכנס?
חדש: מזון מן הטבע
מוצרים חדשים בשוקבוק
פירות הקיץ כבר כאן
היערכות משלוחים

מגבירים את שירות המשלוחים
מתנה של בריאות בכל משלוח
יום האישה שמח ופורים מבדח
נגישות