בחר ישוב שאליו תרצה שנגיע

שם עגלה:

שמור

עגלות שמורות

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

אחרי שנתיים באוויר, שוקבוק מתחדשת ב"לוק" רענן המבטא את הערכים שהיא מובילה: טריות, בריאות, מגוון, איכות, אחריות אישית, אותנטיות, טבע וישראליות. הוספנו תכנים מפורטים ומידע "ממקור ראשון" שיאפשרו לכם להכיר אותנו ואת הסיפור שלנו טוב יותר ויעזרו לכם למקסם את חוויית הרכישה באתר.

תחת ההגדרה "מזמינים מחקלאים שמכירים" השתדלנו להעביר את הערך שמייחד אותנו מכל מתחרנו ברשת: הקשר הישיר עם האנשים שמגדלים עבורנו את המזון שאנו אוכלים. אנחנו בטוחים שעיצוב החדש יעזור לך להרגיש בבית כבר מהרגע הראשון ונשמח לקבל ממך פידבק במייל או במוקד שירות הלקוחות שלנו.

חסה - Fake News

אשה מכניסה עלי חסה טריים לקערת מים רותחים ולאחר מספר שניות מקלפת מהם משהו שנראה כמו הדבקה פלסטית דקה. היא מסבירה שהמעטפת הזו היא הטריק של המשווקים המבקשים לשמור על עלי החסה מוצקים וטריים לאורך זמן ואנחנו הצרכנים אוכלים את זה. פנינו לרביד זנזורי משדה עוזיה, הנחשב למגדל החסה הגדול ביותר בישראל, שהסביר:

מדובר באפידרמיס של החסה. "העור" שלה, אשר במגע עם מים רותחים מתנהג כמו כוויה על עור אמיתי ומתקלף. זהו חלק טבעי של החסה והוא בהחלט בריא למאכל. אם בכ"ז לא נרגעת, אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר עם זנגורי באמצעות שירות הלקוחות שלנו. כי ככה זה בשוקבוק - שומרים על קשר ישיר עם החקלאים שמגדלים עבורנו את המזון.

לרגל השקת האתר החדש, כל לקוחותינו נהנים ממתנה

בתחילת כל חודש, אנחנו בשוקבוק מפנקים את קבוצת "חברים עם הטבות" במתנה בלעדית. החודש, לרגל עליית האתר המחודש, כולכם חברים! אנחנו מזמינים אותך לקנות בשוקבוק ב- ₪300 ומעלה, בין התאריכים 1-14.8.18 ולקבל מאתנו שובר המעניק לך ₪50 לרכישה באתר בין התאריכים 15-31.8.18. מימוש ההטבה אינו תלוי בסכום הקנייה.

"חברים עם הטבות" - הקבוצה שלך בשוקבוק! רוצה לפנק את החברים שלך בהטבות ייחודיות בכל חודש? זה פשוט: שולחים אלינו מייל, מקבלים קוד גישה ויכולים להזמין ולצרף לקבוצה כמה חברים שרוצים ללא הגבלה וללא התחייבות, אפילו כעת בכתובת: www.shookbook.co.il/groups