אחריות

שוקבוק הוא האתר הישראלי היחיד שנבנה על קשר ישיר בין החקלאים לצרכנים! כל הירקות והפירות מגיעים ישירות מחקלאים ישראליים. ברחבי האינטרנט ישנם אתרים המתיימרים למכור תוצרת חקלאית ישירות מהחקלאי, כשבפועל החקלאי הוא דמות פרסומית שאינה קיימת במציאות ורוב התוצרת מגיעה מהשוק הסיטונאי ומספקים לא מזוהים.

גם ברשתות השיווק, ואפילו כשמדובר ב"פרייבט לייבל" של הרשת, לא באמת מגלים ללקוחות מהיכן מגיעים הפירות והירקות לסופר, באלו תנאים הם גדלו וכמה זמן הם שכבו במקרר לפני שהגיעו למדפים.

כמה חקלאים משווקים בשוקבוק?

לשוקבוק הצטרפו כ- 200 מגדלים ויצרנים מרחבי הארץ. מעת לעת הרשימה משתנה בגלל חילופי העונות. למשל, את שמו של איתן רונן מקדש ברנע שמשווק לנו תותים תראו רק בחודשי החורף או את רפי סביון מביצרון שמשווק לנו רימונים תראו רק מסוף הקיץ ועד החורף.

איזו אחריות שוקבוק נותן לי שאתר של רשת שיווק ידועה לא נותן?

רק בשוקבוק, לצד כל פריט מופיע שם המגדל או היצרן ושם המשק. חקלאי שגידל, בחר וקטף עבורך את התוצרת שהזמנת. חקלאי שאפשר לחפש אותו ברשת או לנסוע למשק שלו.
אתר שוקבוק אחראי לספק לך:

  • תוצרת בטוחה: אחריות למוצרים איכותיים ובטוחים למאכל, מפוקחים מחומרי הדברה שעברו תהליך בקרה קפדני המתבצע ביחד עם החקלאים.
  • תוצרת טרייה: אחריות לזמן הקטיף ולמשלוח – החקלאים קוטפים לפי רשימת הזמנה שהתקבלה באתר ושולחים לבית האריזה שלנו בטווח שעות ממועד המשלוח שהגדרת.
  • תוצרת מזוהה: לכל פרי וירק יש אבא ואמא, המוצרים מגיעים עם תווית זיהוי של היצרן או החקלאי והמשק בו גדל. ואם משהו לא עמד בציפיות שלך: יש לך למי לפנות.

אנחנו בשוקבוק עושים את מרב המאמצים כדי שהמוצרים שלנו יגיעו לביתך באיכות ובאמינות הגבוהים ביותר. אם מאיזושהי סיבה המוצרים שלנו לא עמדו בציפיותיך, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות, בטלפון: 1-700-555704 או במייל: ונדאג לקבל בחזרה את המוצרים הפגומים ולהחליפם.


99 מילים על…

מה אומרים המגדלים על האחריות כלפי הלקוחות?

פנחס בובליל, מבאר גנים: "ההתחייבות שלנו היא להביא את הסחורה הכי טובה ללקוח. אם בטעות הגיע משהו לא בסדר, אנחנו מפצים. זו האחריות והמומחיות שלי בתור מגדל, לספק את הסחורה הכי טרייה והכי טובה. בגלל הטריות וההזמנה המדויקת אין עודפים ואין פחת, זה שונה ממה שחקלאים מספקים לרשתות, שם את יכולה לראות על המדף סחורה לא יפה. פה היא נקטפה במיוחד בשבילך. אני לא קוטף 10 משטחים ומוציא לך אחד. אני בוחר בשבילך. יש פה שינוי בגישה בשירות ללקוח, נוצר קשר ישיר בין החקלאי לצרכן באופן שאינו מפריע לעבודתי היומית כחקלאי. שוקבוק זה כלי שיווק טוב לעבודה ישירות מול הלקוח."